može to byť reuma?

Príspevok v téme: može to byť reuma?
Baja22

Písala som tu ešte dávnejšie, že ma bolia ruky, a aj nohy. S tými rukami chodím na rehabilitácie a už je to celkom v poriadku, aj ked bolesť až tak neprešla... Asi pred 3dnami ma začali čoraz viac bolieť tie nohy. Inak to trvá už rok, ale v týchto dnoch čoraz viac. Cítim že mi akokeby tuhnú a bolia ma najme večer ked idem spať, a ked dlho niekde stojím. Niekedy som aj do 2 v noci hore, je to taká neznesitelná bolesť. Bola som s tým asi pred pol rokom u svojej doktorky, len tá mi ako inak povedala že nič tam nevidí a poslala ma domov... Zajtra idem na kontrolu s tou rukou, myslite že jej mám povedať aj o tých nohách? Lebo tá doktorka, nieje vobec príjemná. Lebo ked som tam bola minule, tak predo mnou bolo take dievča a vravelo jej že nie že si to vymýšlaš. To je drzosť teda... A to na doktoroch nenávidim :)
--------------------------
"Reumatizmus (Reumatoidná Artritída)" www.zdravie.sk
Reuma www.zdravie.sk

katalinka

joni ak to skúsiš nečakaj po týždi zázrak, mne bola doporučená ryža, samozrejme že natural a zvykla som si...

katalinka

mne doktor nedal nič iné ako lieky od bolesti a rehabku na desať dní, som mladá a tak som vyhľadala pomoc inde
nemyslím, že by som sa vzdala niečoho čo by môjmu zdraviu škodilo a som bez liekov čo je pre mňa plus

joni_

katalinka to je zaujimave, to co pises, to ti doktori odporucili nejest rajciny,papriku a zemiaky? fakt to pomaha od bolesti klbov?

katalinka

baja môže to byť reuma
pri bolestiach kĺbov mi doporučili nejesť paradajku papriku,a zemiaky asi po dvoch mesiacoch som pochopila, že mi je lepšie (alkohol vynechať je samozrejmosťou)
a moja bolesť kolena(neskôr aj iných kĺbov) bola spôsobená obličkou...
lastovičník a obličkový čaj 3xdenne
možno je to niekomu divné, ale mne to pomohlo.