može to byť reuma?

Príspevok v téme: može to byť reuma?
Baja22

Písala som tu ešte dávnejšie, že ma bolia ruky, a aj nohy. S tými rukami chodím na rehabilitácie a už je to celkom v poriadku, aj ked bolesť až tak neprešla... Asi pred 3dnami ma začali čoraz viac bolieť tie nohy. Inak to trvá už rok, ale v týchto dnoch čoraz viac. Cítim že mi akokeby tuhnú a bolia ma najme večer ked idem spať, a ked dlho niekde stojím. Niekedy som aj do 2 v noci hore, je to taká neznesitelná bolesť. Bola som s tým asi pred pol rokom u svojej doktorky, len tá mi ako inak povedala že nič tam nevidí a poslala ma domov... Zajtra idem na kontrolu s tou rukou, myslite že jej mám povedať aj o tých nohách? Lebo tá doktorka, nieje vobec príjemná. Lebo ked som tam bola minule, tak predo mnou bolo take dievča a vravelo jej že nie že si to vymýšlaš. To je drzosť teda... A to na doktoroch nenávidim :)
--------------------------
"Reumatizmus (Reumatoidná Artritída)" www.zdravie.sk
Reuma www.zdravie.sk

katalinka

Ja som problém tiež nikdy nemala, len som si spomenula, že som kedysi spadla.Neviem, nechaj to na lekára...

Baja22

Ale ja som nikdy predtým problém s nohami nemala, a ani som nespadla. Proste to prišlo zo dňa na deň... Mysliíš že ma aj tak pošle na rehabilitácie?

katalinka

myslíš lekárka? Od bolesti, a potom mi kázala poskúšať všetky maste (veral neo...) na koleno, až potom ma poslala na ortopédiu tam RTG a krv (včetko o.k.) a keďže som mu spomenula že som asi pred rokom spadla (ale dovtedy to nebolelo) tak ma poslal na rehabilitáciu...

Baja22

katalinka, tak asi podobný problém. Ja tiež mávam neznesitelné bolesti, niekedy aj počas celého dňa, ale najme ked ich mám v klude, tak ich mám stuhnuté... Zajtra pojdem určite k doktorke, tak som zvedavá čo mi povie.... A ja som tiež mala krv a aj RTG v poriadku.

katalinka

Baja22 povedz tej lekárke všetko, ruky, nohy, zimnice, dones si moč nech s tebou už niečo robí. Nech je nepríjemná ako chce, si pacient a máš problém, nebudeš predsa zbytočne mrhať časom, zdravie a život máme jeden...tak si ho váž a neboj sa lekárky!!!
(mimochodom ja som mala moč v poriadku)

katalinka

baja22 ja ti ani neviem, ako zázrak to nebol, ale zlepšilo sa to koleno, no ono kým ma objednali na rehabilitáciu tak ma boleli kĺby kade kde...
ja neviem, mne to po pár týždňoch ustalo, krv RTG som mala v norme, neviem čo to bolo, doteraz nejem nič z papriky, paradajky a zemiakov, sem tam si dám čaj a hýbem sa (samozrejme žiadna atlétka zo mňa nieje, ale bycikel a plávanie sa snažím dodržať)
Úprimne, nechcem to už viac zažiť!