može to byť reuma?

Príspevok v téme: može to byť reuma?
Baja22

Písala som tu ešte dávnejšie, že ma bolia ruky, a aj nohy. S tými rukami chodím na rehabilitácie a už je to celkom v poriadku, aj ked bolesť až tak neprešla... Asi pred 3dnami ma začali čoraz viac bolieť tie nohy. Inak to trvá už rok, ale v týchto dnoch čoraz viac. Cítim že mi akokeby tuhnú a bolia ma najme večer ked idem spať, a ked dlho niekde stojím. Niekedy som aj do 2 v noci hore, je to taká neznesitelná bolesť. Bola som s tým asi pred pol rokom u svojej doktorky, len tá mi ako inak povedala že nič tam nevidí a poslala ma domov... Zajtra idem na kontrolu s tou rukou, myslite že jej mám povedať aj o tých nohách? Lebo tá doktorka, nieje vobec príjemná. Lebo ked som tam bola minule, tak predo mnou bolo take dievča a vravelo jej že nie že si to vymýšlaš. To je drzosť teda... A to na doktoroch nenávidim :)
--------------------------
"Reumatizmus (Reumatoidná Artritída)" www.zdravie.sk
Reuma www.zdravie.sk

xxxx

Nie chytala mi ruku a ja ukazala kde to boli nie prsty ani tam kde tocis tie hrbole bolia a nohy a koleno .Volala som ale na k reumaticke a ona dopor. potreb. od odvod.a krv atd.. A potom obvodna povedala dobre napisem vam doporucenie sestricka objednala a už ani nie za 3 dni ma už aj objednavali .Povedala sestricka ze ak budu chcet moju krv nech mi ju tam u nich zoberu .A povedala mi aby som isla radsej na lacno .

xxxx

Rudy to striebro si strc .Rok si ho davam a tolke peniaze fuc .Ja nazor nie mne nezabralo a to ani na zaludok ani na sople , ale ked nemate kam vrazat tak si kupujte.

Baja22

xxxx, a v čom si ju poprosila? na tie rehabky? :) Ja mám presne to isté, ruky,nohy,kolená... Ja idem do nemocnice len koli tým vyšetreniam, lebo keby som nešla tak by to trvalo aj pol roka tie výsledky.

xxxx

Ja som poprosila doktorku . Ona ma objednala k reumaticke idem v piatok.Najprv chceli aj odber ale no neviem . Pojdem piatok potom napisem co a ako .Ja bolest na rukach , koleno a nohy bolia .

Baja22

No, nechala to na hospitalizáciu, tak uvidí sa až ako dopadnu výsledky... Len dufam že ma vypíše na rehabilitácie, tam ja rada :) pre mna je to skvelý oddych.

katalinka

baja22 a čo ti doktorka povedala? Či nechala to všetko na hospitalizáciu? A ja viem, že je to netaktné, ale koľko máš rokov? Ja keď totiž počujem slovíčko reuma... :-(((((((

Baja22

Tak behala som po doktoroch asi 3 hodiny a je to asi reuma. Ale pre istotu si idem v pondelok na pár dni poležať do nemocnice, že mi spravia nejake testy. A keby som nešla do nemocnice, tak by to tie vyšetrenia trvali aj pol roka, tak to tých pár dni prežijem. A až potom som dozviem čo mi naozaj je. Takže zatial tolko...

Rudy a Lenka

Doporučujeme ti koloidné striebro - zatiaľ nič účinnejšie nepoznáme. Klikni si na www.bonavita.at alebo napiš mail na -adresa odstránená-