može to byť reuma?

Príspevok v téme: može to byť reuma?
Baja22

Písala som tu ešte dávnejšie, že ma bolia ruky, a aj nohy. S tými rukami chodím na rehabilitácie a už je to celkom v poriadku, aj ked bolesť až tak neprešla... Asi pred 3dnami ma začali čoraz viac bolieť tie nohy. Inak to trvá už rok, ale v týchto dnoch čoraz viac. Cítim že mi akokeby tuhnú a bolia ma najme večer ked idem spať, a ked dlho niekde stojím. Niekedy som aj do 2 v noci hore, je to taká neznesitelná bolesť. Bola som s tým asi pred pol rokom u svojej doktorky, len tá mi ako inak povedala že nič tam nevidí a poslala ma domov... Zajtra idem na kontrolu s tou rukou, myslite že jej mám povedať aj o tých nohách? Lebo tá doktorka, nieje vobec príjemná. Lebo ked som tam bola minule, tak predo mnou bolo take dievča a vravelo jej že nie že si to vymýšlaš. To je drzosť teda... A to na doktoroch nenávidim :)
--------------------------
"Reumatizmus (Reumatoidná Artritída)" www.zdravie.sk
Reuma www.zdravie.sk

Baja22

Ja tiež poskušam niečo vygoogliť :) A tebe ako na to prišli? A bola si aj na hospitalizácii, či len po doktoroch si behala?

katalinka

nie do ZA, ale k nám na polikliniku (KNM) ale k lekárom chodím do ZA.
No nejem nič z papriky, peradajok a zemiakov v žiadnej forme... ale našla som cez google stránku kde je písaný zoznam nevhodných potravín, len som si ju nepoznačila :-( skús, možno niečo vygoogliš ty...

Baja22

To naozaj? Ja som priamo zo ZA :) A kde si chodila na tie rehabky, do nemocnice? A čo si takého začala papávať? nejaké vitamíny? Teraz je to u mňa také... posledné dni je su uplne hrozné, ja som dnes ledva došla domov.

katalinka

žijem 10 km od Žiliny, iba s jedným, keď som nemala zvýšený reumat. faktor tak mi dali len na to jedno...
to sa nedá, ja som nevládala ani chodiť bolo to hrozné :-(((
ale máš pravdu, treba veriť v lepšie zajtrajšky, zatiaľ som upravila stravu ak bude treba robiť viac, potom to budem riešiť !!! Daj o sebe vedieť...

Baja22

katalinka, neboj, treba len dufať že sa už bolesti nevrátia a všetko už bude v poriadku. Inak na tie rehabilitácie, čo si spomínala si chodila s tými nohami, však? Ja to už mam akési pomýlené... :) A z akého mesta si? Ak možem vedieť :)

katalinka

1. neviem čo to bolo, ani to čím som si privodila niekoľko mesačné bolesti
2.z toho, že sa to vráti, ak je to reuma, tak sa podľa mňa vráti určite

katalinka

vidíš mne bioptron nedali :-((( a vírivku to by som brala i ja :-))). Ja tiež 10 dní, dúfam, že už nič z ´toho nebudem potrebovať... fest sa ale bojím

xxxx

Ale elektro liec.je o nicom .Aj cvicenie to mozem doma no hadam da lieky ,ale ja uvazujem kto tu pisal tie oblicky asi ma u mna ties pravdu tie ma bolia .Najprv som myslela ,ze to je chrbat .No ved hadam cosi zistia .A tie lieky pomahaju ci ani nie.Len až ma to už neboli .Hlavne ruky.

Baja22

Ja som chodila 10dní, ale len s tými rukami a mala som bioptron(to je to svetielko,možno to je tá infra lampa, alebo niečo podobné), tiež elektroliečbu a vírivku(tam my bolo najlepšie) :)