90. dnova dieta od 02. 02. 2010

Barb 26

Ja planujem tiez zhodit 10-12 kg, a vyskou a vahou sme na tom skoro rovnako...
Tak sa tesim, mozme si dat vzdy vediet, ako sa nam dari...
Takze ideme do toho??

kikulka

ano,zajtra zacinam :D uz som s touto dietou schudla na 67 kg počas leta,ale pri výške 160 cm je to stále veľa,dala som dolu 10kg za 2 mesiace a potom som prestala držať,ale kilecka som spat nenabrala :D a teraz by som rada isla aspon na 57 kg,tolko som mala este pred 4 rokmi a citila som sa fajn...no ale po strednej škole mi to šlo rapidne hore :( a tato dieta je ozaj fajn,clovek pri nej ani hladny nie a ak nahodou,staci kusok ovocia a je to :D

Barb 26

Biopich, dakujem, ale, je to naozaj NEVYHNUTNE? :-( a ten vyvar je povinny kazdy den? teda tie prve tri dni? alebo?

biopich

bara ja tu dietu drzim nieco cez 2 tyzdne ...no drzala som ju pred rokmi a schudla som 20kg. No za tie roky sa mi to nazbieralo spat pretoze som si nedavala pozor...

Barb ano to iste len polovicnu bez vyvaru a chleba

Barb 26

Ja to asi spravim tak, ze sa odvazim zajtra rano a potom asi po tyzdni, aby som videla, co a ako...
Mam jednu otazocku: musim jest na veceru to iste, co na obed? U mna to bude asi trosku problem...

bara017

Jasne baby pridajte sa:) cim viac nas bude tym lepsie.. My sme zacali len dnes prvym dnom:) ale hned sa lepsie citim.. bola som zvyknuta na ranajky - sladke pecivo a dnes len 2ks ovocia a ovela lepsie ma to nastartovalo..
No huby napriklad, ja som mala dnes.. mam ten bielkovinovy den a mala som tofu+brokolica+cibula+hliva dusene vsetko a bolo to fajne.. tesim na veceru:) to iste len polovicna davka..

Barb 26

Ja by som sa rada pridala...
Ahojte, som tu nová a ako čítam Vašu diskusiu, mám hroznú chuť sa pridať k diéte, hneď od zajtra...
Dúfam, že sa to podarí...