BOLESTIVÝ SEX =(

Príspevok v téme: BOLESTIVÝ SEX =(
wianna

ahojte, beriem HAK uz vyse pol roka ale mame s partnerom jeden problem.Uz sme sa tesili ze sa nemusime bat s kondomom a mozeme mat bezpecny sex aj bez neho, no ja pocas sexu pocitujem hroznu bolest.Nie som uplne vlhka ale tiez to nie je boh vie co, no najhorsie je to po sexe...boli ma (štípe) cela vagina akoby bola "vydrata"...no nic take nepocitujem s kondomom...sme uz zufalí a nevieme z coho to moze byt...dík za rady

Ondro11

Prosim ta, fakt sa to neda citat... Clovek sem pride nacerpat nejake nove info a najde tu v kazdej vete 50 hrubok.. Este aj v takych slovach, kde by to nikto necakal... Otras.. To sa snad ani neda tak napisat, pokial ma clovek dokoncenubaspon zakladku... Teraz cakam argument typu, co riesis gramatiku, dolezity je obsah... Nie, nie je. Gramatika je uplny zaklad... Dava formu tvojmu obsahu, vaznost a ked to niekto cita v takejto forme, pomysli si, ze uz ani nema zmysel citat dalej, lebonto pisal nejaky retard.. Sory, nic v zlom, ale toto je velmi zla forma prezentacie tvojho obsahu...

niekto

ano bud je alebo nieje ale taka pravdepodobnos je ze je a taka pravdepodobnost je zenieje ked to nevies pochopit je mi luto

no ked mam nejake problemi tak ich riesim mam aj nejaky prehlad o muzskych problemoch ale nezaujimam sa o ne
nehovorim o muzskej fyziiologii ..

neviem podla mna je divnejsie kebyze sa viac venujem chlapom nie ?

a nemyslim si ze to je uchylka a aj keby
co je na tom :P

proste v tebe sa spomenie slovo vagina a Niekto uz hned musi napisat svoj nazor..to je zaujimave
nieje pravda a to vies akurat namna utocis ja na tvoju uroven neklesnem ;-)

aluska

ked niekomu napises ze jeho rpavdepodobnost otehotniet je napr 5% tak to nezmeni na tom nic, ci ta dotycna osoba tehotna je alebo nie je...
a inak velmi zaujimave ze chlap sa nezaujima o svoje muzske problemy ale skoro len o zenske...zacinam o tebe pochybovat...to uz mi hranici s nejakou uchylkou alebo co...proste v tebe sa spomenie slovo vagina a Niekto uz hned musi napisat svoj nazor..to je zaujimave

niekto

ked otazka znie aka je pravdepodobnost ze som tehotna co jej chces odpisat ? aha jasne zdrbat ju aka sprosta ze sa dost nechranila
vazne koho prispevok je lepsi ?
o peralovich indexoch sa stebou uz nebavim lebo to je furt to iste

muzske problemi ma az tak nezaujimaju ako zenske (no a co :P ) krom toho obcas radim aj chlapom ale je to zriedkavejsie
je jedno akemu pohlaviu radim ked poradim dobre ne?

aluska

ty radis vzdy vsetkym babam, to mi pride dost divne...a stale omielas to iste..pearlov index...uz dopredu vzdy viem predtym ako otvorim nejaku temu o tehotenstve ze cim tam asi tak ty prispejes..

ved sa staraj do muzskych veci..ja mam taky pocit ze ty tu radis len zenam a chlapom vobec...to je zaujimave..vies nieco aj o svojom tele?a aj nieco ine okrem pharmatexu?

niekto

cital som studiu o modernej hak
konktretne sa tam jednalo o nizkohormnalnu HAK
zo studie vyplivalo ze menej hormonu znizuje vyskyt iba lahkych priznakou HAK
tie tazsie sa ale nemenili

a my sa nebavime o tom ze kolko bab ma problemi ale o tom ze kolko ludi teda hlavne muzou vie co to je a ako to funguje a co to sposobuje
a hej pisu sem hlavne babi co maju problemi ale to nemeni nic na tom ze je dost takych ktore to maju cisto z hak bez toho aby fajcili

a tebe vadi ze sa tomu ako chlap venujem
nie ze som vseobecne proti hak o tom sa uz napisalo a tvoje argumenty niesu nic nove tie tu uz odzneli aj som na ne ragoval ked chces zaloz temu a pokecame si :P

odbacas ale od temi a to je to ze som si ako chlap dovolil poradit babe v zenskych problemoch

aluska

niekto ja viem...ale..po prve volakedy boli uplne ine hak, mali ovela ovela viac hormonov ako teraz..cize tety a mamy to je ina kategoria...a teraz su uz uplne ine hormony

druha vec: ja viem o vsetkych neziadicich ucinkoch, neboj...take ze neplodnost: no ani sa necudujem ked to nejaka trubka berie pomaly od 15 a prestane v 30...a este aj bez prestavky!

dalsia vec: len tak statisticky...ano, vela bab tu pise ze ma problemy...ale vacsinou sem pisu len baby ktore problemy maju, pretoze clovek, ktory nema ziaden problem, neni nuteny hladat info na nete a tym padom neprispieva na taketo fora..toto som si nevymyslela ja...

a stale prevladaju tie, ktora problemy nemaju...a o dost...

niekto

nom nemusis fajcit aby ti sposobila problemi
to je ten problem teraz mi povies ze to je blbost no nieje mojej byvalej teta mala srdcove problemi kvoli hak neviem ci este zije
mojej terajsej mama ma trombofiliu a mala trombozi na nohach prave z hak

mozem ti sem dat link na niekolko tem na tomto fore kde je asi 200 prispevkou od bab ktore mali problemi od vypadavania vlasou cez kvasinky az po neplodnost nieje to o tom ako to beries alebo ci precitas letak ked ti ten liek nesadne moze ti to ublizit nezavisle od cigariet
a je to kazdeho osobne rozhodnutie v tom plne suhlasim a je moje slobodne rozhodnutie ci napisem babe preco ju to podla mna boli tak isto ako je tvoje osobne rohodnutie ci to ofrfles

jo a hej napisala si ze kvoli tomu jasne ze si to tak nemyslela len som ta chcel chytit za slovicko :o)

verim tomu ze somnou bude suhlasit kazdy gynekolog ze hak je svinstvo a zataz pre organizmus to ake ma ucinky ci uz hlavne alebo vedlajsie je uz dalsia vec

aluska

ja som nepovedala ze hak nie je svinstvo, lebo ma do toho doktor nenuti
hak je svinstvo pre tych, ktori nevedia ako ho brat..ktori to beru ako lentilky napr, alebo fajcia..sak co ved tromboza nevadi
ja som napisala ze je to kazdeho osobne rozhodnutie ci to brat bude alebo nie a teda ma ratat s moznymi neziaducimi ucinkami ako pri kazdom lieku,..na to tam je ten pribalovy letak
nie ze zacnem to brat a potom tu budem vypisivat kazdemu-nikto to neberte lebo mne to ublizilo a je to svinstvo a bla bla...blbost...