BOLESTIVÝ SEX =(

Príspevok v téme: BOLESTIVÝ SEX =(
wianna

ahojte, beriem HAK uz vyse pol roka ale mame s partnerom jeden problem.Uz sme sa tesili ze sa nemusime bat s kondomom a mozeme mat bezpecny sex aj bez neho, no ja pocas sexu pocitujem hroznu bolest.Nie som uplne vlhka ale tiez to nie je boh vie co, no najhorsie je to po sexe...boli ma (štípe) cela vagina akoby bola "vydrata"...no nic take nepocitujem s kondomom...sme uz zufalí a nevieme z coho to moze byt...dík za rady

niekto

ja som nepovedal ze tvoj priatel je blbec to si napisala sama
povedal som ze su chlapi ktore svoje partnnerky do toho nutia

a to nieje moj peralov index ale index tej ci inej formi ochrany ktory som si nevycucal z prsta

nie neznamena to ze prave jej sa to nemoze stat ale ze taku ma statistycku sancu co je to na co pytala :P

nemyslis si ze hak je take svinstvo uz len preto ze ta gynekolog nenuti to brat
tak to ma logiku :D
a hak je svinstvo to je uplne jasne a iste otazne je ako sa stym tvoje telo vyrovna cize vacsina bab problemi nema alebo o tom nevie
nebudem to tu rozoberat lebo tato temaa sa toho netyka ;-)

v kazdom pripade som chlap myslim ze viem dobre poradit a preto to aj budem robit nadalej promin ak ti tym tak strasne ublizujem

aluska

ako mozes niekomu poradit svoj perlov index ked ani samotna baba poriadne nevie co sa tu noc stalo...

to ze ma sancu 10% ze otehotnie, to neznamena ze sa to prave jej stat nemoze

ja beriem tiez hak a nemyslim si ze je to take svinstvo..uz len preto, ze doktor ta nenuti aby si to brala..je to tvoja vlastna vola..a to ze niekto nevie pravidelne jest jednu tabletku tak je to jeho problem.a ze niekto nevie citat pribalovy, v ktorom sa jasne vsetko pise?jeho problem..nie moj...ja s nou nemam problemy..ale to este neznamena ze moj priatel je blbec lebo mi to dovolil...mne nikto nebude nic dovolovat a zakazovat..ja si robim co chcem ja..

niekto

v kazdom prispevku kde napisem nieco o p.i. napisme aj ze co to je

vacsinou je to na co sa ludia pytaju

najcastejsia otazka na tomto fore:
mozem byt tehotna ak... alebo aka je sanca ze som tehotna ak ...
o tom hovori prave peralov index nevidim dovod co je na tom zle ze im odpoviem
ono tebe sa to zda otrepane lebo to stale citas ale ty ludia co sa to pytaju nie logicky inak by sa to nepytali

dobre soferovanie je mozno blby priklad ale ale dufam chapes co som tym chcel povedat
ked sa ti nepaci smola

to ze sa snazim porozumiet zenskym veciam prave preto aby som rozumel tomu co zenu trapi alebo vedel poradit nie iba tu ale aj svojej partnerke je podla mna normalne a kazdy muz by mal vediet ze hak je svinstvo a co moze sposobit a nie nutit partnerku aby to papkala
(co je bezna vec lebo netusia tak isto ako dost vela bab)
neviem co je horsie ci to ze su chlapi ktorym to je jedno alebo to ze sa to ja snazim chapat a teda sa aj podelit o to co som sa za tu dobu naucil

to ze nemam vaginu este neznamena ze o nej nemozem nic vediet :P

aluska

no ved ja viem ze je vela chlapov gynekologov..ale oni maju na to vzdelanie...a myslim ze vystudovat medicinu je celkom narocne..takze vedomosti su dost velke

a ja inak nesoferujem...mam sice vodicak ale vobec ho nepouzivam lebo som stale na intraku takze nemam ani anuto k dispozicii..takze zly priklad

ale nechapem co sa mas tak do zenskych veci...staraj sa o muzske...a tie tvoje perlove indexy..neni tema kde by si ich nenapisal...vymysli si nieco nove..toto je uz otrepane...aj tak polovica ludi nevie o com pises (si myslis ze ked to napises nejakej 14-15 rocnej tak ta pochopi, ked nevie ani nic o sexe, hlavne ze ho praktizuje)

niekto

co ma spolocne to ze som chlap stym ci viem dobre poradit alebo nie

otazka dna kolko gynekologou (muzou) jedlo hak ? a tak isto do toho kecaju lebo maju na to vzdelanie

samozrejme ja niesom gynekolog a ani nebudem
to co som napisal ale je pravda a sama stym suhlasis

delenie sveta na muzske a zenske veci (bavime sa o vzdelani nie o tom ci sa to tyka mojho tela alebo nie ) je podla mna cisto sexisticka a tak isto ako by sa tebe nepacilo keby ze to poviem ze co mas co kecat do soferovania sa mne nepaci ze ma mi vynadas za to ze poradim o hak a ktomu tak ze stym suhlasis ...

bella1988

aluska,

nie probiotika som este neskusala... ja som myslela ze ked odstranim vlastne to co mi tu mykozu sposobilo tak mi to prejde..cize som prestala brat hak, ale stale sa mi tie zapaly vracaju v takych intervaloch aj ked je pravda ze je to uz o cosi lepsie... inak ja uz s tym nechodim ani ku gynekologovi, lebo to tiez stalo za nic...som tam cakala cely den v ordinacii aby mi po vysetreni povedal to co som uz aj vedela ( ze mam mykozu ) a predpisal mi nejake cipky a masticku ktore mi na chvilu mozno zabrali a potom sa mi to znova vratilo...teraz som si kupila Rosalgin vyplachy a to mi celkom pomaha...je to fajn takze to odporucam

jaLENja

U každého je to individuálne... ja som napríklad HAK brala kvôli zdravotným problémom a nikdy som mykózu nemala... Ale zase mám časté zápaly močových ciest...
A je asi pravda, že po sexe je to všetko trošku podráždené... treba asi zájsť za doktorom a spraviť nejaké vyšetrenia a potom sa uvidí. Netreba sa báť...

aluska

ja som mala mykozu tiez dost casto a to uz aj v 14tich a odkedy uzivam hak (si musim zaklopat) mykozu nejakym zazrakom nemam ....tak urcite to neni z hak ale proste som rada ze som sa toho zatial zbavila

bella1988

ja suhlasim s Niekto....hormonalna antikoncepcia sposobuje tieto problemy, ktore tu boli popisane a mykoza je castym problemom zien, ktore uzivaju hak. su na toto ochorenie viac haklive.
hovorim tiez z vlastnej skusenosti... ja som ani nevedela ze nieco ako mykoza existuje a ani som nevedela co to je dokym som nezacala uzivat antikoncepciu. hadam po mesiaci dvoch uzivania sa u mna objavili tieto problemy a uz sa toho neviem doteraz zbavit :( dokonca som pred asi pol rokom HAK vysadila , lebo som sa s prepacenim uz nasrala, ze som ju zacala brat kvoli tomu aby sme mohli mat plnohodnotny sex s priatelom bez kondomu a miesto toho sa nemozeme milovat lebo mam tento zapal...tak dufam ze sa postupne moje telo nejak vrati do normalu po uzivani hak...a tieto problemy mi prestanu.
takze wianna podla mna mas tie iste priznaky ( svrbenie, stipanie ) zrejme to bude mykoza...