BOLESTIVÝ SEX =(

Príspevok v téme: BOLESTIVÝ SEX =(
wianna

ahojte, beriem HAK uz vyse pol roka ale mame s partnerom jeden problem.Uz sme sa tesili ze sa nemusime bat s kondomom a mozeme mat bezpecny sex aj bez neho, no ja pocas sexu pocitujem hroznu bolest.Nie som uplne vlhka ale tiez to nie je boh vie co, no najhorsie je to po sexe...boli ma (štípe) cela vagina akoby bola "vydrata"...no nic take nepocitujem s kondomom...sme uz zufalí a nevieme z coho to moze byt...dík za rady

aluska

ja som nepovedala ze nehovoris pravdu..len mi to pride divne ked sa ty a napr aj denz starate do vsetkych zenskych veci

niekto

ja som nepovedal ze to ma kazda ale ze je to dost mozne ze to ma kvoli tomu zaco si ty namna zautocila...
a vies co je mi to uplne jedno preco sem chodis len neutoc na na kazdeho kto ma iny nazor a btw v podstate somnou suhlasis akurat sa ti nepaci ze som chlap ktory do toho moc vidi ....

aluska

niekto predstav si ze ja beriem hak a viem o nej celkom dost
a to o com pises ma ta jedna baba zo 100..
ale nevadi..kludne to zovseobecni ze to ma kazda
a kvoli comu tu ja chodim to tebe moze byt jedno, kvoli tebe to urcite nie je

niekto

aluska pozri co viem alebo neviem nehajme stranou

co je nespravne na vyroku
pri brani hak sa moze stat ze zena natolko nezvlhne x bab tu uz pisalo ze malo stym problem

alebo

HAK ovplivnuje ph vaginy a vdaka tomu zvysuje riziko kvasinkovej infekcie
co je vseobecne znami vedlajsi ucinok( teda jeden stych lahsich)

?
a btw ty nevies nic o mojich vedomostiach pripadne skusenostich ( sice nepriamich) tak nepis ze co viem alebo neviem ;-P
inak mam pocit ze si sem chodis vylievat nervi nemas co robit?(nic v zlom )

niekto

nesela tiez beries hak ? sposobuje aj mykozu aj sucho a kopu dalsich veci o ktorych sa moc nehovori

skuste to s lubrikacnym gelom mozno to pomoze

nesela

ahoj...ja toto iste zazivam uz asi posledne 2 mesiace...kondom neopuzivame VOBEC a nikdy sme ho nepouzivali .Po sexe sa citim tiez taka vydrata,potom to mam setko opuchnute zacne ma to stipat(niekedy aj pri sexe) a potom palit a svrbiet neskor...(to je ais mykoza ale mavam ju potom fakt casto aj 5krat za 3 mesiace) ale to ze ma to boli to je stale...po case ma to uz ani nebavi lebo to stipe...neviem cim to je vobec..:(((