čo som dnes zjedol a trápi ma to.

mary_anne

nemyslim si. urcite ta nezavreli do dveri autobusu, ci si sa nestrepala v strede plnej jedalne so vsetkymi riadmi, alebo na lyziarskom som brzdila do skupinky chalanov .... :DD
jaaj, to tak , mechanicky! tak to mi uz znie ovela smiesnejsie :DD

zuzic

:DD
nie to mechanicky, vies to bolo este detske oddelenie ona mala 18 a tu je ze do 19 je detske. daju sa tak zdvihat ze ked su male deti tak trosku takou pakou pozdvihnut:) tak to trosku pozdvihli to pakou a on akurat prisiel:DD ten pohlad to sa neda zabudnut:D ale inac ja ho poznam inak je zlaty, taky pekny mlady ale teraz vyzeral dost nahnevane:DDD
nie ja som kralovna:D v tomto na mna nema nikto:DDD

mary_anne

ved, nevadi, ze je to ovocie skryte v cokolade, aj to sa rata :D
to ako vam postele dvihali do vysky? ti boli cim nadopovani? :DD
no a co sa tyka trapasov, to som kralovna v tom :DD

zuzic

:D to vsetko mam na svedomi ja:) aj ked som bola v nemocnici so sebou pekne trapasy som tam narobila:))) ale strasne ty kokso:DD nechci vediet:DD no a s tou kamoskou, bola som na chalanskej izbe a oni tam robili blbosti hovorili ze jak v noci zdvihli postel s pacientom asi do dvoch metrov vysoko a on sa potom zobudil a strasne sa zlakol a zacal kricat:DD tak ne ze nech nas zdvihnu tak vysoko. tak nas zdvihli a dosiel doktor a to bola ona parada:DD a este vela takeho...:)
tak pekne papaj, jednu ovocie za zuzicku (mna:)), druhe za kamionistu:DDD

mary_anne

fuha, to znie dost zaujimavo. to ako v tej nemocnici?? :D
a nie nie, ziadna operacia nebude :D ja som dobre dievcatko vsetko spapam ! :D

zuzic

no tak vyoperuj si ho:DD aspon sa zabavis:DD alebo to spapaj ty dobre dievcatko:)))
no hej, vies ona moc nespala, malo pohybu, nejedla moc a tak...potom v skole skolabovala prebrala sa zase skolabovala tak volali zachranku a polezala si...som za nou chodila casto a tak neskor potom ku koncu bola aj sranda:DD sme dost vyvadzali aj s jednym chlapcom ale to by bolo nadlho:))

mary_anne

no keby sa to dalo, tak si to ovocie vyberiem, ale kedze to je uz mixnute v naplni, trapit sa pre to nebudem :DD
coo? v nemocnici z toho? no teda, to musela poriadne prehanat.. ale hadam sa poucila.no.. a ty sa mozes poucit z jej chyby..

zuzic

tak si to ovocie vyber:DD ja som uplne kludna:DDD neboj sa neprehanam to, kamaratka to prehnala a polezala si v nemocici dost dlho takze to neplanujem prehanat:D ale som uz raz taka no...

mary_anne

nechuti, ale aj tak som si dala. ma taku zvlastne orieskovo-ovocnu chut a to ovocne sa mi tam nelubi veru :D
no len sa skludni s tymi povinnostami :DD ti to uskodi este hehe