čo som dnes zjedol a trápi ma to.

mary_anne

no hej, to je uz asi normalne padat medzi skupinku toho prave opacneho pohlavia :DD
no hej, najprv ma zavrie medzi dvere, potom si stupim na kabat , padnem mu rovno na kolena a este som aj musela jedina stat, ludia cumeli :D

zuzic

:D este si nanho spadla?:DDD ja som sa korculovala a ako isla okolo taka skupina chalanov dosiel mi medzi kolieska konar a vysypala som sa medzi nich:)) ale to je u nas uz bezne nie?:D musim si spomenut na nieco lepsie:DD

zuzic

preco bingi sak je zlaty:DD aj ty sa jeden cas volal tak ako sa mi nepacilo tak teraz ta ja budem volat sid. dobre sid?:)

zuzic

a v autobude som sa potkla a padla na kolena takemu chalanovi:DDD ja neopakujem fakt som to povedala prva:DD jaj no spomienky...dnes som stretla jedneho uzasneho cloveka co som rok nevidela tak som z toho taka mimo:DD davaj este trapas potom poviem aj ja:DD

zuzic

a v autobude som sa potkla a padla na kolena takemu chalanovi:DDD ja neopakujem fakt som to povedala prva:DD jaj no spomienky...dnes som stretla jedneho uzasneho cloveka co som rok nevidela tak som z toho taka mimo:DD davaj este trapas potom poviem aj ja:DD

mary_anne

heej, neopakuj po mnee! :)) ja som zas s cestovkou na chrbte zrutila v obchode vsetky dezodoranty, uff, mali zo mna radost :D
no ja by som kavu ani pit nemala, ale vzdy robim to, co nemam :DD
no tento bol aj zlaty veru..joooj.. spomienkyy. hehe :DD