čo som dnes zjedol a trápi ma to.

mary_anne

ale tak so mnou sa nepise vzdy tak dobre :D dnes vynimocne, ked mi sibe z tej kavy :DD uf, takze uz aj mna vidis, ked sa na nu podobam? :DD no dala som sa ostrihat, to je pravda :D
noo kazdy ma na nieco talent.inak by bola nuda, aj ked zrovna nie sme v Twilighte, ci Heroes :DDD
ja som bola naladena praveze na straasne depresivnu vlnisko, ale ocividne som to dala do uzadia :D

zuzic

aj ja:DD ale dnes som bola naladena na taku veselu vlnu ze uz len stacilo malinko a som besna:DD inac strasne sa podobas na moju kamaratku ta je taka ista jak ty:DD asi preto sa s tebou tak dobre pise:DD
vidis ja mam talent tiez:DD

mary_anne

no skvele! zas som z toho vyviazla najhorsie :DD ale tak v pohode, beriem to uplne v pohode, rada blaznim ludi okolo :DD to mam dar z nebies! :DD
no hej, je to chlap, jednodnovy byvaly :DD

zuzic

to bude chlap citim to:DD to si na tom dobre mna nepresiel vobec:DD ale vies ze si zodpovedna za to ze sa neucim?:)) kvoli tebe lebo si ma rozblaznila:)))

mary_anne

ale som nervozna praveze.. cakam jednu navstevu, na ktoru voobec nemam naladu.vrrr :DD
a stav ma presiel, ale asi len o pol promile :DD no pojdem domov asi okolo tej pol deviatej..ktovie...

zuzic

no mne sa stalo este vela len si neviem spomenut...hm...este nemozes ist domov?:) sa mi zda ze ta ta kava uz presla si taka kludnejsia:DD

mary_anne

inac, ked tak nad tym premyslam, uz sa mi (nastastie) nic take podobne trapasove nestalo! aby som neporiekla! :DD

zuzic

ale nikdy su neni taki zeby za to stali ti chalani:DDD a co este take mas? si nemozem teraz na nic spomenut asi zavolam kamaratke:DD