čo som dnes zjedol a trápi ma to.

zuzic

preco mi kazdy musi propominat moj vek?!?!?! bingiskoooo:) ty si...hm...ten ony jak sa volal...sid z doby ladovej:DD inac ty vies ako na to:DD lyziarky zobrat na caj tie museli byt cele paf:)))

zuzic

aj ja som totalne triezva a zacnem sa smiat chapes? krasny sused a mna napadne taka kravina co mi hovorila kamaratka a zacnem sa len tak smiat a on na mna pohlad jak na narusenu:DDD a vela razy mi len tak dojde nieco smiesne akoze idem sama po ulici a zacnem sa smiat:D
a pekny bol aspon?:D lebo ten moj ani nie:DDD ale zlaty to sa musi nechat:DD no tak ju uz nepi ty egoista:DD pockaj porozmyslam...hm...isla som po obchode a tam stala taka vezicka s plechoviek, a ja som ju s taskou na chrbte zhodila celu vsetko sa rozletelo po obchode a rozkotulalo strasny hluk cely obchodak kukol na mna:DD davaj teraz ty nech sa aj ja zasmejem:DD

bingham

mary_anne...je o dost starsia ako ty niee ???....tak preto si princezna...ved si este mladuckaa...a ano jasne ze si hedgiee :DD

mary_anne

no toto je uz mimo mna :DD
no ja ked som vrazila do tych chalanov, nevyzerali prijemne :DD takze asi tazko by som tam niekoho zbalila :DD

zuzic

bingham sak tak sa ma balit nie?:D nejak podobne si brat nasiel frajerku:DD
preco zas princezna hm?:) ma nestvi ja som hedgie:DDD

mary_anne

no to odveci sa rehotat, mi nevravis nic nove, u mna je to zname :DD a to aj napriek svätej triezvote ludskej :DD
noo ja som balila osetrovatela, ale nic mi pred tym nepichli :DD
no pekne, daj este nejake trapasy, nech sa mam aspon na com smiat, lebo sa smejem aj tak :D (kavu by mali zakazat, vsak ma z toho clovek stavy ako po ecku :D )

bingham

hej kralovna trapasov....aj ja som na lyziarskom vletel...do skupinky..., ale dievcat :DDD

zuzic...a ty si princezna :DD

zuzic

mary sak ty si moja spriaznena dusa:DD presne to iste aj ja:DD isla som zaniest obed a potkla som sa, polievku som celu vyliala ked som to chcela zachranit spadol mi aj druhy tanier:D pri stole takych chalanov:DD a ty si uz balila osetrovatela? mi dali naladovku a zevraj osm ho balila, potom mi nedal pokoj a stale do mna zabrdal ze ci ho nehccem:D alebo si sa uz zacala vo vytahu s mladym susedom len tak odveci sama rehotat?:D