Môžu tabletky zväčšiť prsia?

lealea

mamkina kolegyna brala tabletky na prirodnej baze, z ktorych sa mali zvacsit prsia. po nejakej dobe si vsimla na prilozenom letaku malymi pismenkami napisane, ze v niektorych pripadoch je nebezppecne ich brat, hlavne ked ma zena cysty, ci uz na vajecnikoch alebo prsiach, ze sa jej mozu zvrhnut v zhubne nadory. cysty mala, tak isla vykricat zenskej, ze ako jej ich mohla odporucit, ked pozna jej zdravotny stav, ci je normalna. neviem, ci to bolo z toho, ale uz je po chemoterapii...maligny nalez v prsniku. ja vas nechcem strasit, ale radsej to nerobte. pekne prsia su zdrave prsia. to je jedno, ci su Acka alebo Decka.

nikus

Ahojte tak ako väcsina z vas pise ze vas trapia male prsia tak aj mna normalne i neide do hlavy ked pozriem na druhu babu a ona ma aspon 3 a ja ledva jednotky mam 22rokov zacala som brat HA Belaru z nej sa mi prsia z vescili asi o cislo akonahle som prestala uzivat prsia sa vratili do povodneho stavu teraz uzivam HMK Yadine a snej mi prsia narastlia ale som pribrala jak svina vyberiem posledne balenie a koncim pochybujem ze je nieco o by nam fakt pomohlo niektore stasteny maju to stastie

usiko

jasne, vsetky tabletky pomahaju na rast prst, preto mame vsetky velkost od 3 vyssie......jak niekto pride na takuto sprostost......

akinom007

ja som brala rozne HAK: Minisiston, Lindynette, Jeanine, Cilest. Po ziadnej mi prsia nenarastli len po Cileste asi o dve cisla ale celkove som chudla len prsia mi rastli , schudla som z neho za 7 mesiacov 5kg a to som sa doslova prezierala tak mi chutilo jest.

mayulka

Ahojte ja beriem CILEST už skoro rok po prvom trojmesačnom balení som cítila ako sa mi prsia začali formovať,trošku zväčšovať ale začala som aj priberať:(tak som ich zamenila za iné tabl.držala som dietu,schudla som tam kde som bola a prsia prestali rásť.Tak som znovu nasadila CILEST,ale odvtedy žiadne napínanie(čo som bola presvedčená keď ma boleli že rástli)ani nič podobné:(asi som nemala prestať,lebo naozaj mi narástli z 1 na 2.A teraz by som strašne chcela ešte o trošku aby narástli,tak rozmýšľam nad tou antikoncepciou DIANE 35,čo vy na to?

adulik

ahojte baby..ja som mala vzdy komplexy z malych prs..raz som si dokonca objednala z jedneho casopisu tabletky na zvacsenie,bolo tam ze po tyzdni ich budem mat uz o cislo vacsie ale bohuzial vyhodila som peniaze a uplne zbytocne pretoze mi nenarastli ani o centimeter,skratka myslim ze ziadne tablety nepomozu tomu aby sa prsia zvacsili mozno maximalne antikoncepcia ale aj to pochybujem bo som uzivala a ani ztej...budme radi zato co mame a suhlasim stym ze ked ma chlap naozaj rad tak take ake sme...

sonka

tabletka... na našej škole už boli baby, kt. brali tabl. za účelom zväčenia pŕs (neviem názvy tabliet), ale viem, že jednej to narobilo peknú škodu, lebo prsia sa jej najprv pekne zväčšili ako sama chcela, no potom jej nabrali nejaké čudné nepravidelné tvary, takže niekomu to možno pomôže, niekomu nie, no ja by som to nebrala ani za nič, treba sa naučiť byť so sebov bYť spokojnou.

akinom007

no ja ked som brala CILEST veru sa mi zvacsili a o dost a to som nepribrala ale som z Cilestu stale chudla..
potom som brala este ine HAK ale z tych sa mi mierne zvacsili.
A CILEST mala aj kamoska a jej z neho narastli z 1-ky na 4-ky!