Môžu tabletky zväčšiť prsia?

alzbee

Aj mojej sestre sa zvacsili z Lindynette 20 prsia (no, vlastne naplnili vodou a tak vyzeraju vacsie)...ale napriklad mne sa nezvacsili. Mne vyzeraju stale tak isto...kazdopadne si ale myslim, ze to je hlupost brat len kvoli tomu HAK.

drndulka

ahojte baby...chcem vam pomoct....skuste antikoncepcne tabletky LINDINETE....ja som ich brala a zhruba po 2 mesiacoch mi zacali rast prsia...aj mojej kamaratke sa zvecsili o 1 a pol cisla.....ale kazdy organizmus je iny a kazdej zaberie nieco ine..ale za vyskusanie nic nedate..pa

..Lejdy..

Ahoj ja som brala cilest pol roka.. prsia sa mi zvacsili..ale prvy mesiac ma priserne boleli.. potom je okej..po vysadeni antikoncecie sa mi vsak vratili do povodneho stavu nakolko som prestala brat tie hormony.. ale co je natom + je to ze uz ma vobec nebolia pred menstruaciou..v tomto mi Hak velmi pomohla.. akurt chcem nasadit novu antikoncepciu tak som zvedava ake skusenosti budem mat s tou.. Ja som bola s CILESTOM vlemi spokojna.. ale lekarka mi predpisala novu vraj lepsiu.. tak uvidim ...

iris5

damian: mas pravdu. ludia su coraz viac chory a coraz mladsi. tak preto si uzijme zivot, kym je cas. a na vine nie su HAK, ale cela mentalita a sposob zivota

iris5

tabletka: prsia sa ti zvatsia od tabletie vtedy, ked si ich napchas do podprsenky. a to mas uplne jedno ake budu. cim vatsie, tym lepsie....
plastika, moja, plastika. len to ti pomoze.

Mimi323

šak oni na to prídu, ale bude už neskoro. teraz je prvoradé, že po ktorej HAK rastú prsia, to sú ale priority!