Môžu tabletky zväčšiť prsia?

lucka

lilien musim potvrdit, prsia narastli aj mne, sice len pol cisla ale boli pevnejsie, aj plet uplne super... no po pol roku bratia som bola podrazdenejsia (vsimlo si to okolie, najprv) a nemala som absolutne chut na sex... a po 9mesiacoch sa mi sex zhnusil. tak som ich vysadila uz do mesiaca sa vsetko vratilo do starych kolaji. podrazdenie zmyzlo, a apetit je spat.len tie prsia sa mi zmensili nie len o to pol cislo ale asi o jeden a pol..

lilien

ahojte baby..no ako tu citam tie nazory,zalezi zrejme od kazdej baby ci zaberie to ci ono..ja za seba mozem povedat,ze s mojimi prsiami som bola vzdy spokojna,no po zacati uzivania Jeanine sa mi prsia dost zvacsili..ako ja som si to spociatku velmi nevsimala..az som dosla do bodu ked mi vsetky podprsenky boli male a moj priatel nechapal,co sa deje:Da vobec som nepriberala,tarez ju uzivam tristvrte roka...a nielenze mam vasie prsia ale moja plet uplne ziari:-)tod moj nazor..

katarina

Kto užíva antikoncepciu Yasminelle???Chcem vedieť či z nich sa naozaj zväčšujú prsia?Lebo chcem zvačšiť prsia,mám strašne malé prsia:(Pomôžte mi!!!!:(

liliv

VSAK SI DAJTE UROBIT PRSIA CO TU LEN KECATE O TOM AKO SA NEZVECSUJU .VSAK JASNE ZE SA OD TABLETIEK URCITE NEZVECSIA CO STE???!!! LEN NADARMO VYHADZUJETE PENIAZE A KED SI TO UVEDOMITE MINIETE UZ TOLKO VELA A MOHLI STE SI DAT RADSEJ PLASTIKU TAK SA SCHOPTE!!!!

breza1

tak to by mali vratit peniaze, ked sa nezvacsia prsia po tabletkych.
ikuska, dobre ja si ich kupim tie PRSIA EXTRA na tvoju radu a ked sa mi nezvacsia, tak mi posles peniaze.

ikuska

ja som tiez ako vecsina brala kadejake zazracne lieky na zvecsenie a nic mi to nepomohlo lenzbytocvne peniae potom som vyskusala prsia extra pomohlo z 2 na 3.