Môžu tabletky zväčšiť prsia?

hviezdica

čokoladka ma pravdu...my babenky s malymi prsiami mame niečo čo tym druhym chyba...a to je dobre srdiečko...nechodime namyslene,a nejdeme s každym...čo sa o tych druhych neda povedat...som rada že nas je vela:)))))))))))))))))a mimochodom ak by ste mali velke prsia čo vy viete možno by vas chalani chceli len preto že mate velke a nepozerali by sa na dušičku..tak ako...ešte stale tužite žvečšit svojich milačikov?:)))))))))))))

miluska33

tak nikto nic neskusil , co by zabralo na male, teda skoro ziadne prsia?
gynekolog vie niečo predpisat na to?môže mi zistiť hormony, či mi niečo nechyba? teda hormon.

veronika

Mam 19 a taky problem ako vacsina z vas, mam male prsia, no vlasne ani nemam prsia a chcela by som ich zvacsit tabletkami, ale neviem akymi...neviem ako, pretoze nechcem aby o tom niekto vedel, neviem kde si ich mam objednat, rsp. kupit poradte miii

lenka2233

ahooj babai mam 17 rokov a este nemam prsia ale vobec nemam tam nič som rovna ako lata a neveim čo mam s tym urobit poradte mi prosim nejako..... ze vraj exsituju nejake tabletky a tak ale nebola som este u gynokologa lebo tie všetky su na predpis ale sice boal som tam a bola to decka gynekologicka ale ta ma už nezobrala nebere novych pacientov.(((( no a tažko zohnat nejaku čo bere pod 18 rokov.... tak neviem čomam robit žiadny chalan ma nechce a nemožem nosit žiadne pekne trička a aj na kupalisko sa hanbim chodit a k tomu sa mi všetci smeju že vyzeram na 13 rokov za to že nemam prsia tak pls poradte mi nejako napiste mi na email:tulipan@zoznam.sk dakuuujem

lcušška

Mám 16 rokov a mám najmenšie číslo podprsenky zatiaľ čo moje kamarátky a spolužiačky majú oveľa väčšie a pevnejšie prsia. Čo mám robiť aby mi už konečne narástli???za radu Ďakujem :)

majka_

tiez si myslim, ze prsia ti z tabletiek nenarastu. ak by to bola pravda, tak ambulancie plastickych chirurgov by zivali prazdnotou.

RNG

zeny, ktore mali pocas puberty rozne hormonalne poruchy a prsia sa in nedovyvinuli mozu si roznymi zmesami fytoestrogenov naozaj zvacsit(dovyvinut) prsia.
Pridam clanok na porovnanie roznych prostriedkov na to , posudenie zlozenia a ucinnosti:

noila

mne sa z antikoncepcie orsia zvacsili a o vela!
predtym som mala A, niektore podprsenky som potrebovala aj B.... teraz minimalne C, a niektore potrebujem uz D...

brala som Diane35 a je to hlavne tym ze obsahuje velke mnozstvo hormoonov...