Môžu tabletky zväčšiť prsia?

dedo_vsevedo

Nataly,zbytocne nevyhadzuj tolke peniaze....to uz potom pomaly mozes ist aj na plastiku...a tam mas uspech zaruceny.

nataly

AHOJTE baby, tak to mame problemy co ach jajaja. No chcem sa spytat na ERDIC kto s nim ma skusenosti?? Dat 20 000sk za tabletky s ovsa, chmelu a prirodnych latok je dost . Jasne ze na tom zarabaju dnesni svet zaraba na reklame a klamstve.. len preco tam nedaju dokazy fotografii pred a po ked bolo 80% zien naramne spokojnych !!!? Dakujem

railey

od ziadnej tabletky ti nenarastu prsia !! keby ze hej tak by nikto nechodil na plastiku a kazdy by mal obrovske prsia ! dpc... blbost...

simulinka

kAMARATKA SA ZACALA STRAVOVAT ZDRAVO A ZA PAR MESIACOV JEJ NARASTLI PRSIA...MOZE TO BYT TYM,ZE SA STRAVUJE ZDRAVO?

ivanelka

ahoj tabletka chcem zareagovat na to ze hovoris ze s antikoncepcie ci sa mozu zvetsit prsia ano mozu lebo kamoske sa zvecsili na mna to vsak neplati mne nepomohla ani antikoncepcia ani decolen ktory som uzivala niekolko mesiacov a nevidim ziadne zmeny ani v tom ze teraz uzivam bust plus.Pretoze kazda mame iny organizmus a preto to na niekoho plati a na ineho nie ale tabletky su ako decolen tak aj bust plus neskodne obidve maju podobne zlozenie jedna tableta obsahuje vela obilnin ktore jedia zvierata je to cisto rastliny produkt ktory nijako ti nemoze uskodit ale co je hlavne ze s toho maju narast prsia??beriem ich uz par tyzdou lebo som si ich objednala ale este doposial im neverim ze mi nejako pomozu zmeny ziadne nevidim ale ktora to nevyskusa tak tu bude do nekonecna sa snazit nieco zistit co aj tak nezisti kazdy to musi vyskusat sam a bez hlupych otazok najlepsie je sa presvedcit a vyskusat na vlastnej kozi drzim prsty vsetkym pa pa

sonia

ale to musis brat stale ked to prestanes brat prsia budes mat take iste ako si mala predtim...

a este aj s toho priberes ,,,,,
ja som s toho pribrala na bruchu ,zadku,a stehnach ..
a luujem ze som to brala ...
prsia mam opet ako pred tim..
pomoze to ,ale aj priberies ,,a ak to nebudes brat stale tak je ti to nanic.
vyhodene peniaze.....

janka

Ja som si objednala jedno 100 tabletové balenie Prsia Extra + a pomáha to, prsia mám plnšie, aj snúbenec si to všimol, objednávam si ešte 2 balenia. stojí to za to, keď to dvihne sebavedomie.

majusska555

ahojte holky mohli by ste mi napísať po akej dobe vam prišiel bust plus.Prešlo už vyše 2 tyž. od kedy som poslala objednavku diky