Gynekológ - je to normálny postup?

Plysiak

nie, sak posva sa odjakziva vysetruje ked ti rozrezu lebku a na mozgove zakoncenia ti daju snivace aby vedeli co ta kedy boli a ... co ti vlaste je.. je zakazane, nielen sa chytit, ale aj pozriet na posvu !!!! a gynekologovia to maju uplne zakazane...

Plysiak

a este jedna vec, kazdy moze mat ine metody vysetrovania, nikde v zakone podla mna nie je ako ma gynekolog postupovat pri vysetrovani, to znamena ze skor asi nevysudis nic :)

kikulka

neviem,čo čakajú,že keď ideš ku gynekológovi,tak sa na teba pozrie cez oblečenie a hneď vie ááá tak tu máme Candidu a tu je cysta na vaječníku a tu polyp a tu hrčka na prsníku,pane bože,šak nemá rontgenové oči...neviem,čo by ste hovorili,keby ste ležali na gynekológii a každý deň mali vizitu so 7 lekármi a čo sa mám teraz???šak je to ich práca a na šťastie pre mňa si ju robia správne

Plysiak

kikulka, dakujem aspon niekto ma podrzi :)
takze ja ked pojdem k urologovi tak mu mam zakazat sa mi ho dotknut? alebo vajec? ako ma vysetri? alebo mu mam zakazat aj to aby mi ho videl? ale urolog je ok, ale co by som robil pri urologicke :D:D:D a co ak je ten urolog buzerant :D:D:D:D ak sa jej diva do vaginy, tak mu je uplne jedno ze ma vyzleceny vrch a naopak... no tak nech sa jej tam nespara no.. ja by som povedal ze ked sa robi vyter tak to inak nejde no ale budis.. mne raz lekarka robila vyter z prdele, a raz sa mi dotkla aj mojho majkiho.. a este ked som bol u nej na preventivke som si musel stiahnut nohavice.. asi ju idem zazalovat :D:D:D vela stastia :)
ako nic v zlom ale mne to je uuuuplne u prdele.. ak by chcela nejaka uchylna holka vydiet peeero, ani nemusi byt uchylna.. kludne jej ho ukazem a ani nemusi byt urologicka... a nemam s tym vobec problem.. takze asi tak...

kikulka

bože baby tak nelezte ku gynekológovi,keď máte takéto názory,nikto vám to nekáže...ja plne súhlasím s plysiakom...fakt od veci niektoré príspevky

xyz

plysiak ty si riadne mimo,zena nemusi byt pri vysetreni naha,ma mat na sebe tricko a suknu a v konecniku sa jej nema preco sparat doktor a prsia sa vysetruju az po vysetreni vaginy,cize to tricko si len na chvilu vyzlece a ty si uz bol kolkokrat u urologa a kompletne vyzleceny asi tak 15 minut?

nnnnn

plysiak ak si nepochopila, tak niektori ludia sa tu len snazia naznacit ze je nieco ine robit zubara a robit gynekologa, a vazne sa zamysli preco si gynekolog (muz) vybral tu svoju profesiu. myslim ze nad tym dlho rozmyslat netreba... a kto gynekologov - muzov zastava tak im hra do karat a podpruje ich v tejto uchylke. nikto netvrdi ze to vysetrenie nie je potrebne a ze tam zeny nemaju chodit, lenze naozaj ak narazia na nejakeho uchyla o akom je tento prispevok tak si to dva krat rozmyslim ci takemu cloveku budem robit radost tym ze sa mu necham vysetrovat.

Plysiak

pre ???: ono to nebude az tak moc krvi neboj :)
pre k9: myslis ze to neciti ked si vklada tampon ze ho dala az po nu?? sak to boli ked si ju pretrhne..
luky16: preco je tato otazka v kazdom prispevku??

K9

panenská blana sa roztrhne aj pri palcovani alebo tamponoch je mala pravdepodobnosť že ju ešte máš a budeš krvacat pri sexe..