Gynekológ - je to normálny postup?

gia

no ty mozno chodis len na antiku a preventivku, ja tam vidim vacsinou starsie zeny a dokonca aj babky aj smradlave ciganky som zazila. a tie choroby to nie je nic prijemne. ja by som nerobila ani obvodaka

es

len si predstavte svojho milenca v ambulancii. vacsina zien chodi na preventivku a antiku teda su zdrave nuz bol by vadny keby sa mu nepostavil.

leerka

teda to je fakt sila nazyvat gynekologov uchylakmi, ved si to vobec nezasluzia, si uvedomte mile zeny, kolkokrat vam mozno aj pomohli...

.....

kokos ludia az vy vystudujete vysoku skolu mediciny/gynekologia a budete sa dennodenne pozerat na niecim napadnute alebo chore vaginy,smradlave ciganky,hystericke kofy a popritom s nimi normalne vsetko este aj pokonzultovat,potom mozte hovorit kto je uchylak a kto nie... a uchylaci vacsinou byvaju nedorobeni degrati,analfabeti a dalsie slyzke socky... normalne ma to rozculilo urazat vzdelanych ludi,ktori vam chcu pomoct.. tak tam nechodte a vytoky aj vsetky svinstva co tam mate si rieste same... btw-som dievca,mam 17 a nikdy by ma nieco take nenapadlo,ze uchylaci... potom asi detski lekari trpia pedofiliou,patologovia su morbidni a adt.adt. by sa dalo popisat... pritom ti ludia vam chcu pomoct... vsetko odomna

vierka

gynekológovia chodia do práce tak ako každý iný človek.A úchyl?to je silné slovo pre normálneho lekára.Možno v začiatkoch sa pozeral na ženu ináč,ale po niekoľkých rokoch praxe,neviem či má vôbec chuť na svoju ženu.

olaa

Vsetci gynekologovia su uchylaci, aj ja si to myslim. Urcite sa kazdy den tesia do prace. Ved sa aj maju na co. Ze sa nehanbia! Este chapem, ked sa pre tuto profesiu rozhodne zena, ale chlap??

anemary

To je este nic..poznam aj takeho, co ma po celej ordinacii zrkadla a asi mu robi dobre, ake sa do nich pozera pocas vysetrovania.....