Gynekológ - je to normálny postup?

Avantasia

moj lekar mi sam povedal, ze ak sa hanbim alebo mam blby pocit, tak mam nosit suknu a len si ju vyhrnut pocas vysetrenia.je to zvlastny postup a tiez by som to riesila vyssie

jana53

Nielenze by som uz k takemu uchylovi viac nesla, ale podala by som aj staznost na Urad pre dohlad nad zdravotnou starotlivostou!!!

Xena

je to nejaky vadny gynekolog. lebo ked ma moj vyšetruje, mam vždy len tu polku tela odhalenu ktoru vyšetruje, odporučujem zmeniť uchylaka za seriozneho doktora

Carie

ja mam gynekologa muza a som s nim spokojna. predtym som mala zenu, ale bola taka ukricana, aj so sestrickou, napr. na mna kricala ze som stratila papier z vysetreni ktory ona sama zapatrosila (a neskor aj nasla). hlavne ked som mala vaznejsie zdravotne problemy mi to velmi zle padlo, ze po mne tak kricali obe. raz mali dovolenku a zastupoval iny dr. surne pripady, isla som k nemu lebo som mala nejaky zapal. bol mily, kludny, priatelsky, uplny opak tych dvoch. tak som si od nich vzala kartu a preniesla k nemu. aj sestricku ma milu a priatelsku. odvtedy uz roky chodim k nemu a nemenila by som. som si vsimla, ze takmer vzdy plati - aky lekar/ka, taka sestricka. proste sa vzdy najdu take rovnake typy. ak je lekarka ukricana, sestricka detto. ak je lekar mily, sestricka detto. ja som zmenila aj obvodacku, mala som taku, co mila nebola a ked som mala zdrav. problemy, ani na vysetrenia ma nechcela poslat. zmenila som ju, uz roky mam milu a dobru, co ma vysetri ked treba. lekara treba vzdy zmenit ked s nim nie ste spokojne a najst nejakeho dobreho.

dezko

podla mna je kazdy gynekolog obycajny uchyl, len ma diplom aby to nebolo trestne. ved normalny clovek by taku pracu nerobil. byt zenou tak idem len ku gynekologicke. moja priatelka ma zenu doktorku a velmi si pochvaluje, vraj je to ovela prijemnejsie ako nechat sa vysetrovat chlapom

niekto

pri istej cinnosti som si vsimla ze mam v posve vyrastok alebo ako to mam nazvat je to normalne ze nie je uplne hladka?