Gynekológ - je to normálny postup?

milkaaaa

Chcem sa opytat ci po prvom pohlavnom styku ked sa pretrhne panenska blana ci musi ist zo zeny krv .Je mozne ze ked je to bez krvi tak je zena este panna?dakujem

ddddddddd

mna vyšetrovali normalne, nie cez konečník. aj ked som bola panna. a nič sa nestalo, ani blanna nepoškodila. su to len bludy

sarin

mam gynekologicku -> zenu.. pri poslednej prehliadke mi robila vysetrenie konecnika -> mam zlatu zilu mozno mala podozrenie na kondylom neviem.. ale upozornila ma na to ze to ide urobit a potom povedala ze je to ok..

evik18

ako vacsinou gynekolog nenecha zenu nahu aby sa necitila blbo..vysetruje postupne,najkor spodok potom obliect a potom vrch..a ak nie je panna tak nevidim dovod na vysetrenie cez konecnik!

jaja

asi by som k nemu už nešla, ale predtým by som sa isto nedala vyšetrovať holá, to podla mna nie je normálne, ved je to lekár a musí akceptovať aj pocity ženy! prečo mu nepovedala niečo??

frida

mariaa, ja sa tym netrapim, len som dedukovala, ze ked mi urobil taky zapis, tak ze by to asi aj mal spravne urobit. len nerobil vysetrenie cez konecnik, pretoze bolo vsetko v uplnom poriadku. ale zapis urobil. tak potom preco asi? vsak si nebude len tak ratat body navyse, keby to neprinalezalo ku beznej preventivnej prehliadke. musel by mat dovod na take vysetrenie, a ten nemal, kedze som ok a vsetky ostatne vysetrenia su v poriadku.

[zruseny12]

frida,nechcem sa Vam do toho miesat,ale do karty sa do vselico napisat...ja mam tiez take skusenosti,ale u inych lekarov a to nie len pri mne,ale aj v synovej karte som nasla nieco,co ma dost nastvalo,lebo viem,ze tak nebolo.ja by som bola za to,ze by si mal pacient precitat co lekar do karty pise a podpisat,ze s tym suhlasi,lebo vsade si kazdy pise co chce,a ked na to clovek pride tak cumi,tak sa tym netrap...je to bezne...