4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?

Príspevok v téme: 4.1.2010 - Kto sa pridá na 90-dňovku?
Mery244

ahojte! Minulý rok som držala 90-dňovú rozliš.diétu. Podarilo sa mi schudnúť 12kíl, ale z toho som už nejakých 4-5 pribrala. RAda by som to opäť napravila! ale rada by som to držala s niekym, s kým by som vydržala, kto ma nakopne keď budú tie slabé chvílky a naopak! :)) Tak čo, pridáte sa niekto? budem rada!
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

natapeta2

Ahojte :)
konečne som sa tu dostala... vidim, ze sa vam dari a neprestali ste, aj ja bojujem, a celkom sa mi to paci. Dnes mam 9 den a ani neviem ako to zbehlo. Dnes ma caka aqua aerobic. Takze trdo makam aj na spevneni.

majka__

dakujem denz. mne osobne nejde o to, aby som schudla pomocou tvrdej diety 6-7 kg kazdy mesiac, lebo viem, ze by som o 2 mesiace pribrala dvojnasobok. svoje zdravie si cenim a nechcem si ublizit :-)

majka__

bingham: vodkyna? no neviem, nie som vodcovsky typ. a zvodkyna? no hm... :-)

denz: ja si ani neuvedomujem vlastne, ze drzim nejaku dietu, lebo sa stravujem v podstate normalnu, ale nejem vsetko naraz. vlastne sa z toho stava moj zivotny styl pomaly, do ktoreho zahrnam aj tu posilovnu. i ked do posilovne chodim so spoluziackou a ta ma obcas tam taha, ak sa mne nechce. ale napokon lenivost obe porazime a potom sme stastne, ze sme nesedeli len tak doma. inak rada by som neskor zacala behat (v jari) a plavat. tak uvidim - ale zatial som rada, ze sa drzim pri tej posilke :-)

bingham

majka__ ale vazne ty si sa do toho teda pustila...poriadne.....to tu tiahnes...je z teba vodkyna...a aj zvodkyna ??? :DD

majka__

ja chodim do posilovne, snazim sa kazdy druhy den. bola som vcera a aj predvcerom. dnes som nebola, ale chcem ist zajtra.