chcete schudnúť?

lenka22

ja som student a stiham vsetko vratane cvicenia... nechapem napr natashu ako nemoze nic ine okrem skoly stihat! ja mam more casu, a to nielen preto ze som v poslednom rocniku, vzdy som si vedela zorganizovat cas tak aby som stihla to co stihut chcem. Organizacia casu a system v tom co robim je asi to najdolezitejsie ked clovek nic nestiha. Niektore veci jednoducho musia mat prednost pred tymi menej dolezitymi... Rebricek hodnot vam nieco hovori???

Alternativa

Natasha,
urcite ZDRAVE schudnutie vyzaduje vela sebadiscipliny. Zaklad je jedlo 5x denne, velmi pravidelne. A nie hocijake jedlo, ale ZDRAVE, s vela cerstveho ovocia /ovocie dopoludnia/ a zeleniny, bez mucnych vyrobkov. K tomu dobry pitny rezim /bylinkove caje, mineralky bez bubliniek, voda, ziadne "lepive" vody = cola, malinovka/. A pohyb aspon 3x za 7 dni, napr. denne rychla chodz.. Vies, je to o organizovani svojho casu. Viem, ze studium da aj casovo zabrat, ale vsetko sa da, ked napr. neprerecnis "more" casu na intraku.

Alternativa

Toto forum je o zdravi a nie o sebaniceni. Treba pocuvat, co ini, mozno aj skusenejsi, hovoria. Cize likvidacia neziaducich prispevkov je spravna. Vdaka, Andrej a celemu timu fora.

natasha

Ahoj no ja by som potrebovala radu ako sol. Pri mojej vyske 164 cm vazim 75 je to nieco strasne. Skusala som drzat vela diet no ja nemam pevnu volu a nanajvis moji rodicia su proti dietam. Nedokazu ma pri tom podporit. Moc mi chuti sladke, musim mat kazdy den aspon nieco. A ako som na vysokej skole mam strasne malo pohybu, teraz cez skuskove je moj pohyb obmedzeny z jednej miestnosti nasho bytu do druhej. a uz sa samam necitim dobre a to nehovorim po vianociach. fnuk ja si neviem dat sama zo sebou rady pred dvoma mesiacmi som mala este 70 nebola som spokojna no teraz, teraz sa uz citim ako gula.viem treba zevraj sportovat hmm ale ako ked neni cas a mna osobne tak to ucenie vycerpava ze nie som schopna nicoho. Ak mi dokazete poradit budem vam moc moc vdacna. kujeeem

betka20

preco mi vymazujes moje prispevky????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????