chcete schudnúť?

ethel

nastrúhaj na velkých očkách kilo jablk bez okvetia a stopky.Jadierka môžu ostať.Daj to do 5 litrového pohára(na zaváranie),zalej vodou 3cm od okraja a nechaj na teplom mieste zakryté tanierikom 20 dní.Každé dva dni premiešaj vareškou.Potom preceď do fliaš a na 10 dní daj do chladničky.Používa sa množstvo,akoby si si sirup naliala do pohára a dolej vodou.Možné ochutiť medom.

ethel

samozrejme.to je ocot! ten robený doma nie je taký kyslý ako ocot,len sa to tak volá,lebo sa to necháva tiež kvasiť.

natasha

a ked som mala pokazeny zaludok tak hej, pomohol schudla som 4 kila ale potom sa to dalo do normalu a jojo na seba nenechalo dlho cakat

natasha

lenka22 no tak v tom ti poradim ja. to som uz skusala hmm je to hmusne a ja osobne som si s tym pokazila zaludok aj ked som to riedila s vodou. bola som na tom biedne asi 2 mesiace.je to ocot a ten nici kyselinu v zaludku.

ethel

ano,jablčný ocot údajne pomáha,ale ten doma vyrobený,nie kúpený.Dostať aj v tabletovej forme v lekárni.Jablčný ocot má aj iné pozit.

natasha

alternativa nie nie telku ja nejako nepozeram xi xi ale no nehovorim ze sa ucim v kuse som na nete alebo tak. A inak aky casovy interval ma byt medzi jednotlivymi jedami?