chcete schudnúť?

Alternativa

Jeeej, aka som rada, ze okrem diet sa v tejto teme objavila otazka o cviceni. PILATES je naozaj vyborny, velmi ucinny aj pri problemikoch pohyboveho aparatu. Na uvod, pre zaciatocnikov, odporucam absolvovat aspon uvodny kurz s cvicitelkou. Nemusi to byt individualne /vysoka cena/, su aj skupinove kurzy /cca 10 - 12 ucastnikov/. Naucite sa tam Pilatesove cviky a ich spojenie s dychanim vykonavat spravne, co je velmi dolezite. Hor sa do cvicenia, to je spravny sposob chudnutia :o)

anna_lee

ethel - mas s tym niaku osobnu skusenost? lebo ja som to drzala niekolkokrat a traviaci trak zatial funguje ako hodinky, ale to som mozno mala stastie.Ale urcite beriem, ze home-made je naj, vies co to obsahuje.len sa to strasne dlho robi, a ked sa clovek, ako napr. ja rozhodne drzat dietu zo dna na den, tak to nie je to moc dlheee

ethel

anna lee-nikto nehovorí,že je na figu,ale skú piť normálny ocot a dodržiavať tú stravu čo si dodržiavala a tiež schudneš.Len si popri tom zničíš celý tráviaci trakt.

anna_lee

Ja som drzala ocistnu dietu, zalozenu na jablkovom octe (z obchodu), kuracom masku, zelenine a rybkam,a schudla som behom 2tyzdnov 6 kg. Takze, nemyslim, ze je az taka pravda, ze ten jablcny ocot z obchodu je na prd.

bel

Ahojte,mohol by mi niekto poradit ohľadom PILATES -a. Vraj sú to veľmi účinné cviky. Zatiaľ som neregistrovala žiadnu VHS s týmito cvikmi.

anonymka

ethel to je dnešná realita...ja zažívam to isté a je to ten najhorší pocit aký poznám...teda zažívala som...

Vločka

mam 170cm; 75,5kg....za posledne 2mesiace som pribrala 8 kil (nepravidelne stravovanie pre pracu+ Vianoce a k tomu slaba vola)...sladkosti sa snazim obmedzovat- teda nejem ich uz v takom mnozstve ako kedysi aj sa snazim jest v mensich porciach, no nie vzdy sa podari...poradte prosim- co robit?? :(...chodila som aj cvicit, 2x do tyzdna...teraz sa chystam zacat znova - len sa bojim, lebo po cviceni ma chyti hrozny hlad...a nedari sa odolat :(