Ako sa vyrovnat so smrtou blizkej osoby?

samko

Mne už umreli obaja rodičia, viem čo to znamená,preto mám veľkú radosť z toho, že ti nemusím priať úprimnú sústrasť, ale blahoželať k navráteniu ocka a ver mi, že sa teším spolu s tebou.

folygma

dakujem strasne krasne za vsetky prispevky. ten tyzden co bol otec v kome som sem chodila a plakala, cela rodina sme mysleli na to najhorsie aj lekari vraveli ze na 90% zomrie ale dnes sa prebral. je to ako zazrak. verim ze boh existuje a vzdy verit budem. este sice neozprava, nevnima ale zije. dakujem este raz a verim ze tato tema posluzi este vela ludom. dakujem

brunuska

ano treba s tym clovekom byt co najviac- aj ked ja som to zo zaciatku nedokazala..pozriet sa na neho..nemohla som.ale casom som si uvedomila-ze chcem byt sebecka-chcem si uchmatnut este par chvil ktore mozem byt s nim-tusila som ze budu posledne aj ked som si to nechcela priznat.ked si pri nom davas vela jemu aj sebe...mas cas pomaly potichucky sa s nim rozlucit-nie kazdy ma to stastie..niekto umrie nahle a my mu uz nestihneme povedat co sme chceli. povedz mu co chces - ze ho mas rada atd. bude ti lepsie.

brunuska

to ze cas vylieci vsetky rany je blbosti-cloveka ktoreho sme milovali- ten nam bude chybat vzdy- a nikdy ta bolest nezmizne uplne- mozno casom po rokoch-si na neho spomenime menej ale to len preto aby to menej bolelo. vyrovnat sa so smrtou blizkej osoby je velmi tazke a nie kazdy to dokaze. je fajn ak mate pri sebe ludi,ktori vam pomozu.no nie kazdy ma take stastie- niekto to musi zvladnut sam.ale zivot ide dalej-musi- a my s nim.