5 osvedčených stratégií, ako mať hlad pod kontrolou

Táto diskusia patrí k článku: 5 osvedčených stratégií, ako mať hlad pod kontrolou
5 osvedčených stratégií, ako mať hlad pod kontrolou

Naučiť sa ovládať hlad je pravdepodobne tou najťažšou úlohou, keď sa snažíte schudnúť. Je to zároveň aj jedna z vecí, na ktorú sa ľudia často sťažujú. Samozrejme, niektorí šomrú nad rátaním kalórií, iní majú problém s vedením stravovacieho denníka, ďalší s tým, že si musia vyčleniť čas na cvičenie.

julka3883

No to sa vám povie neprejedať :D hlavne vecer ked chuti a potom ma boli brucho ... ale rano pouzivam optifibre vlakninu..to nemusim ani kavu vypit a bezim na wc

mistrik58

najskor si to treba tak nejak upratat v hlave a pokial sa clovek ozaj rozhodne so svojou vahou nieco spravit, tak aj spravi, len to chce take to riadne presvedcenie a ine nadstavenie mysle

zlatusa

Veľa ľudí si neuvedomuje, že je dobré občas nechať aj ten žalúdok oddýchnuť. Je vyslovene potrebné, aby sa stalo, že vám švŕka v bruchu, nie jesť od nevidím do nevidím a nemať vôbec pocit hladu.

Van-ness

Ja osobne sa snazim davat si kazdy den mensie porcie jedal a castejsie, uz davnejsie som citala, ze je to zdraviu aj telu prospesne :) len nie zakazdym sa totiz chute daju ukorigovat :-D

perla

Chcela by som, aby to takto fungovalo a svoj hlad by som tak dostala pod kontrolu. No mne asi nic nepomoze, ked mam stres, ci PMS :-D Myslim si, ze v tom nie som sama :-D