5 osvedčených stratégií, ako mať hlad pod kontrolou

Táto diskusia patrí k článku: 5 osvedčených stratégií, ako mať hlad pod kontrolou
5 osvedčených stratégií, ako mať hlad pod kontrolou

Naučiť sa ovládať hlad je pravdepodobne tou najťažšou úlohou, keď sa snažíte schudnúť. Je to zároveň aj jedna z vecí, na ktorú sa ľudia často sťažujú. Samozrejme, niektorí šomrú nad rátaním kalórií, iní majú problém s vedením stravovacieho denníka, ďalší s tým, že si musia vyčleniť čas na cvičenie.

anickadusicka

Kalórie som si nerátala ani raz. Odhadom predsa viem, že keď si dám nejaké tučné jedlo na obed, tak si ho nedám tiež aj na večeru. Stravujem sa viac menej zdravo, sem tam si niečo doprajem.

lompaska

ja nesomrem vobec :D vsak som si predsa vedoma toho, ze ked chcem schudnut, tak pre to proste musim daco obetovat a urobit.

ameliahedge

This article is related to me and those who are students and don't take care of their health I appreciate you for releasing this blog your strategies are so helpful for students who are under pressure with studies and workload they have to manage their assignments and projects smartly like boostmyclass.com. I appreciate you discussing the best tips for being healthy

julka3883

No to sa vám povie neprejedať :D hlavne vecer ked chuti a potom ma boli brucho ... ale rano pouzivam optifibre vlakninu..to nemusim ani kavu vypit a bezim na wc

mistrik58

najskor si to treba tak nejak upratat v hlave a pokial sa clovek ozaj rozhodne so svojou vahou nieco spravit, tak aj spravi, len to chce take to riadne presvedcenie a ine nadstavenie mysle

zlatusa

Veľa ľudí si neuvedomuje, že je dobré občas nechať aj ten žalúdok oddýchnuť. Je vyslovene potrebné, aby sa stalo, že vám švŕka v bruchu, nie jesť od nevidím do nevidím a nemať vôbec pocit hladu.

Van-ness

Ja osobne sa snazim davat si kazdy den mensie porcie jedal a castejsie, uz davnejsie som citala, ze je to zdraviu aj telu prospesne :) len nie zakazdym sa totiz chute daju ukorigovat :-D