4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce

Táto diskusia patrí k článku: 4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce
4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce

V dnešnej dobe moderných technológií má človek možnosť dopravovať sa do práce, k lekárovi či inam akoukoľvek formou. Najjednoduchším spôsobom je cestovanie do práce autom, autobusom alebo iným hromadným dopravným prostriedkom. Avšak, pokiaľ chcete do práce chodiť zdravšími spôsobmi, musíte na to ísť inak.

MiChaE_lkA

Ráno vstaňte pravou nohou! :D a hneď za tým vypite pohár vody (aj s citrónom) a za nim ďalší pohár ale aj s vyživovým doplnkom Wobecare Enzym pre posilnenie imunity a potom pešo do práce. Kľudne pred prácou môžete skúsiť aj cvičiť a tým si z lepšíť deň a nezabudnite si zobrať do práce ovocie

mauser

Mərc İspaniya, İtaliya və Türkiyə çempionatına, mərc əsas nəticələrə və klublardan birinin qoluna qoyulub. Bu akkumulyatorda ən böyük əmsal 1.95-dir, ən aşağısı isə “Torino”nun “Udineze” ilə matçda qol vurmasıdır. Əmsalın ümumi ölçüsü 6,81-ə çatıb mostbetyukle.net

PetkaV12

do práce to mám daleko, takže jazdím autom, ale deti mi do a zo školy jazdia na kolobežke www.cyklospeciality.sk . Je to teraz velmi moderne a som rada, že po sedení v škole maju aj nejaku aktivitu naviac

Perilka

do práce to mám kusok, takže chodím pešo, ale ked mám volno, tak pravidelne jazdím na bicykli a kolobežke z cyklospecialit. Mam sedavu prácu, takže potrebujem pravidelný pohyb, ako som nebola ako špekáček

lulina_majerova

stačí ísť do práce pešo ak sa dá a vybavená vec, tým pádom je to spojenie príjemného s užitočným.

PetkaV12

pešo nie, mam to daleko, ale elektrobicykel je skvela volba. Je to aj velmi rychle a robim niečo pre svoje telo