4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce

Táto diskusia patrí k článku: 4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce
4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce

V dnešnej dobe moderných technológií má človek možnosť dopravovať sa do práce, k lekárovi či inam akoukoľvek formou. Najjednoduchším spôsobom je cestovanie do práce autom, autobusom alebo iným hromadným dopravným prostriedkom. Avšak, pokiaľ chcete do práce chodiť zdravšími spôsobmi, musíte na to ísť inak.

tammy

na bicykli a kedže je rano a večer tma, tak som si kupila na sedačku a korman blikačky, aby ma bolo dobre vidno

Karolinka1

tak to stači chodit do prace na bicykli a kolobežke, alebo pešo a hned to bude ovela lepšie ako codhit autom, MHD

simranka54

mna doma cakaju samozrejme dalsie povinnosti, tak som rada, ze som cim skor doma. prechadzku si doprajem samozrejme tiez, ale vtedy, ked mam cas a nemusim sa nahanat kvoli inym veciam.

lienerka55

hej to je presne o tom, komu co vyhovuje, niekto sa rad prechadza a iny je radsej cim skor doma :) netreba sa za to odsudzovat hlavne

blanika15

viem, ze su aj zdravsie a setrnejsie alternativy, ako chodit do prace. ale myslim, ze nie som sama, kto je rad, ze ide z prace konecne domov a teda to chcem odist co najskor a nie sa este pomaly hodinu prechadzat cez cele mesto.

zampana

tak ale hadam, ked do prace pridem autom, tak aj odidem. ci tak si myslela, ze potom zase rano by si peso? to by sa mne asi nechcelo tak skoro vstavat.

9hajma0

niekedy sa to ovplyvnit neda, clovek dochadza aj dalej za pracou tak je lepsie vyuzit auto alebo inu dopravu. nie zakazdym clovek moze ist peso alebo na biku

25karina25

Ono sa to lahko povie, len clovek ked je unaveny z prace, niekedy je aj rad, ze sa rychlo dostane autom domov. Ale chapem, ze v dnesnej dobe je lepsie si najst nejaku alternativu, mozno je fajn ze do prace autom a po praci aj peso, trosku si prevetrat hlavu :)

dobibina

do byvalej prace som chodievala peso, to som sa tesila, ze sa rano aj poobede prejdem. nemala som to daleko, tak mi prislo zbytocne chodit autom. ale teraz, ked to uz mam cez cele mesto, tak je mi lepsie ist autom alebo mhd.