4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce

Táto diskusia patrí k článku: 4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce
4 alternatívy, ako chodiť zdravšie do práce

V dnešnej dobe moderných technológií má človek možnosť dopravovať sa do práce, k lekárovi či inam akoukoľvek formou. Najjednoduchším spôsobom je cestovanie do práce autom, autobusom alebo iným hromadným dopravným prostriedkom. Avšak, pokiaľ chcete do práce chodiť zdravšími spôsobmi, musíte na to ísť inak.

romanusaa

autom to mam 5-6 minut autobusom to mam 25minut pre mna je to nerealne chodi hromadnou dopravou, ked bude ide okolo celeho mesta az potom tam kde pracujem

AAlenkaa

Ja som dostala na Vianoce skladací bicykel a to je taká šikovná vec. Chodím na ňom do práce a keď treba na presun vlak či MHD, zložím ho a beriem so sebou

BranoZ

Kedysi som si aj ja zadok vyvážal na aute...ale kvôli zlepšeniu zdravotného stavu a snahe schudnúť som presedlal na bicykel

Inge

Ja chodím do práce od jari do jesene (samozrejme keď neprší) na bicykli. V zime kombinujem chôdzu a MHD. Cítim sa sebe, že mi ten každodenný pohyb a pobyt na čerstvom vzduchu robí dobre na telo, aj na hlavu

dratha87

tak nie kazdemu sa to da, niekto dochadza z dediny do mesta a tam nie je potom z coho vyberat, jedine auto, autobus alebo nejaky dopravny prostriedok