Ako nájsť zmysel života?

Táto diskusia patrí k článku: Ako nájsť zmysel života?
Ako nájsť zmysel života?

Tiež sa čudujete, prečo veci, ktoré vás bavili a zaujímali sa vám teraz zdajú nudné a nebavia vás? Určite niekedy pred časom bolo veľa vecí, ktoré vás napĺňali a dávali vám radosť do života. Prečo sa cítite unudení, bez radosti zo života?

Koliesova

len to nie je také jednoduché, tiež mám s tým problém, nejako sa neviem od niektorých ľudí odpútať, aj keď by sa patrilo

nomarienka

myslim si, ze kazdeho par krat do zivota proste zastihne take poviem hluche obdobie, ale je len na nas aby sme sa znova dokazali nakopnut. hlavne treba vytesnit veci, ktore nas kolko krat ba priam az zbytocne trapia a to trapenie aj tak nikam nevedie

Klara154

Presne, pre kazdeho je nieco ine prioritou, na inych veciach zalezi. Ja sa snazim proste robit veci tak aby som ja bola s nimi stotoznena.

marinka548

ked to je ozaj tazko radit taketo nieco. kazdy vidi zmysel zivota v niecom inom. niekto tuzi po detoch, iny zas po kariere. my ti mozeme radit najdi si skvelu pracu a stastna nebudes, takze to je ozaj tazko.

rehacka

tak ja sama som ho doteraz nenasla, tak by bolo asi odveci radit ti, ako a kde ho najst:) kazdopadne, ak sa ti to podari skor, nez mne, uvitala by som radu od teba :D