Ako nájsť zmysel života?

Táto diskusia patrí k článku: Ako nájsť zmysel života?
Ako nájsť zmysel života?

Tiež sa čudujete, prečo veci, ktoré vás bavili a zaujímali sa vám teraz zdajú nudné a nebavia vás? Určite niekedy pred časom bolo veľa vecí, ktoré vás napĺňali a dávali vám radosť do života. Prečo sa cítite unudení, bez radosti zo života?

SueSue1

ja som trpela syndromom vyhorenia... nerobila by som si z toho rozhodne srandu.. ked cloveka nebavi praca, ktoru robi, nebavi ho potom uz nic. demotivovany pride do roboty a ma chut sa akurat zvalit na postel a pozerat pred seba..alebo potom v dalsom stadiu jednoducho spat. lebo je unaveny. citala som, ze v holandsku "naordinovali" zamestnancom v statnej sprave, ktori trpeli syndromom vyhorenia alternativnu metodu- Cesta (The Journey). Ja Cestu absolvujem od zaciatku januara, lebo mi pomaha riesit niektore fyzicke aj psychicke problemy. Ono to ide vsetko ruka v ruke..

Mesačný princ

Neviem, neviem šuhajkovia či práve takáto selekcia povedia k niečomu takému. Skôr môžeme vyhynúť ako v tomto filme.

Ale áno, ,,silnejší,, prežije....no vždy je to na úkor niečoho :D

www.prehrajto.cz

marion78

zaujimave,mozno to znie kruto,ale mam naozaj pocit v dnesnej dobe a mozno nielen v dnesnej,ze to je pravda..priroda je priroda,silnejsi prezije

sparta1

idealne sa akurat obesit a mat pokoj. tento svet nie je pre slabych jedincov..ludstvo by sa malo vratit k spartanskym tradiciam a kazde dieta ktore nie je 100% zdrave, silne, pekne a od kvalitnych dokonalych rodicov by sa malo zhodit zo skaly.. usetrilo by sa tak vela nasledneho zbytocneho trapenia nedostatocne schopnych existencii. navyse taky kvalitny zuslachtovany genom by vytvoril casom dokonalu ludsku superrasu v ktorej by prakticky neexistovali choroby, fyzicke ani psychicke a ludia by boli ovela stastnejsi a mali vsetko co chceli