Haluxy - vyrastky na nohach

valgus

Čaute baby ja som síce obklady neskúšala, ale celkom dobre mi pomáhajú cviky s loptičkou a nočný korektor na halluxy. Korektor sa dá zohnať na internete celkom lacno, ja mám ten môj z leadspotok.com a som spokojna.

bubi 2000

ahoj!moja 13 ročná dcéra má na nohe výrastok.Vyzerá to ako další členok.Momentálne robíme predoperačné vyšetrenia.Nevieme sa ale rozhodnúť či to operovať alebo nie.Lekár nám povedal,že to bude rásť viac sa to zaobalí a potom sa to vraj horšie operuje.Nebolí ju to.Ale je to dosť veľké. Neviete niekto poradiť?Vďaka

zuzuliatko

ahojte chcem si dat operovat haluxy na nohe lebo sa to uz neda vydrzat!!! nehmohli by ste mi odporucit nejakeho doktora v Bratislave????

Miki6828

Operovali mi halux na nohe minulý štvrtok na obed v lokálke....v sobotu ma pustili domov...dnes t.j. utorok už chodím bez barle...

Puco

Môj priateľ má výrastok na nohe chcem sa opýtať či sa to dá odstrániť len operačne alebo existuje nato nejaká masť.

mariannnka

Ahojte chcela by som sa opytat ci by mi niekto nevedel poradit kde na slovensku robia operaciu haluxu. Viem o operacii ktorej rehabilitacia trva 3 mesiace so sadrou na nohe...pocula som ze vraj robia aj nejake rychlejsie zakroky, ktorych rehabilitacia je len 2 tyzdne, prosim poradte...dakujem

ForshowKA

Ahojte, všetci! Dneska som sa bola objednať na operáciu "hallux valgus" a má mi to byť robené pri lokálnej anestéze, podstúpil to už niekto v lokálke? Nie je to moc sado maso? Neodkvecnem tam od strachu? Čo bude potom nasledovať, 2 týždne o barlách plus tá špeciálna bandáž. Ako rýchlo sa zabehnem do stereotypného života s funkčnými oboma nožičkami? Vopred ďakujem za vaše postrehy!

mifor

Moja mama si dala naraz operovať obidve nohy. Zvládla to dobre a nevie si vynachváliť, že už jej kosti nedeformujú nohy.