Haluxy - vyrastky na nohach

MeVili

prosím vás poradte mi čo mám s výrastkami robit okrem operácie nieje iná možnost? teraz mi to rastie a strašne to bolí pri malíčku mi to rastie a na pate mi to už vyrástlo,to už nebolííí . dakujem

janka005

Chcela by som tiež poprosiť o radu pri probléme s haluxami. Počula som, že existujú rôzne operačné riešenia tejto dg. len nie všetky zdrav. pois. prepláca. Vie o tom niekto niečo?

michajela

ahoj, aj mňa by zaujímali Vaše skúsenosti s chirurgickou liečbou, klady aj zápory, či náhodou niektorá nepodstúpila operáciu aj v NR, kto bol operatér...ďakujem

katy737

haluxy - vyrastky na nohach
chcem sa spytat ci tu je niekto kto ma skusenosti so zariadenim v Bratislave clinica ortopedica. tiez uvitam ake kolvek info o operacia alebo ako prebieha liecba - cokolvek co s tym suvisi.kazda rada ci nazor pomoze :)

kikusina44

ahojte rozhodla som sa ist na operaciu halluxu a uz so mna odpadol strach idem na nu 15.3.strasne vela som o tom citala a pytala sa.bala som sa najviac bolesti ale kazdy kto ide na daku operaciu ma strach ale s bozou pomocou to zvladne a tak aj ja vsetko odovzdam panu bohu.dskujem za podporu tym ktory mi pisali a drzte mi palce.ps..napise este nikto.

JAR

Ak má niekto už výrazný niekoľko ročný HV, tak nepomôžu žiadne šťavy a pod., to je len na posúdení odborníka ortopéda, lebo nevieme o aké štádium ide. Riešenie cez doplnky stravy a výživy to treba preventívne už od malička s celou pravidelnou starostlivosťou o telo.

darika

ja si to uz nepamatam,ale asi tyzden tam mohla byt.To bolo strasne tam.Ona nemoze narkozu,tak preto jej to robili len opichanim nohy.Viem,ze ked isla uz domov,ju to nebolelo,ale samozrejme,ze ked nahodou zakopla,tak kricala od bolesti.Treba mat nohu hore a hlavne posluchnut lekara,ze treba na nohu nestupat.Je to otazka aj 2 mesiacov,aby si dodrzala vsetko a aby noha aj dobre vyzerala.