Farba garnier

Príspevok v téme: Farba garnier
natasha

Potrebujem poradit, chela by som sa popytat aku mate skusenost s farbou Garnier Nutrisse, chem si ju kupit len neviem aka je, lebo raz som si kupila farbu od Palete a zacali mi z nej vypadavt vlasi no potom som skusila Palete deluxe a ta faba je super ale chcem iny odtien a ten ma iba garnier, nechem zase ryskovat ze mi zacnu vypadavt vlasy. Ake mate skusenosti vy?? prosim poradte. Dakujem

ivkahl

ahojte....chcem sa spytat....mala som blondavy melir a teraz som si dala na to tmavo plavu palette uz druhy krat a mam tam tmavo zelene odtiene.....co s tym spravit??? chcem vyskusat garnier farbu teraz, len neviem aky odtien a ako chyta...chcem to svetlo hnede..dakujem

lea.kele

ahojte ma niekto z vas skusenosti s farbami Loreal Paris? kupila som si tento odtien www.lorealparis.sk, ale po precitani zlozenia velmi vaham, obsahuje amoniak. nikdy predtym som si vlasy nefarbila tak s tym nemam skusenosti. bojim sa, ze tato farba by mi velmi znicila vlasy, moje povodne mam plave a su tensie.

ivanka12311

prosim vas poradte mi vlasy som si často farbila čiernymi šamponami on PALETTE...velmi mi z neho vypadavali vlasy...chcem vyskušat garnier Nutrisse každy je stou farbou nadmieru spokojny...len mam strach nechcem aby mi znova vlasy vypadavali...rozmyšlala som tiež nad HENOU stou vobec nemam skusenosti..čo je lepšie prosim poradte mi!

kuna

Dobry den potrebujem jednu welku prosbu neviete kde by som zohnala jednu farbu od Garnier cislo:645 nedokazem ju nikde kupit .

Prosim vas dajte mi vediet na email.
Dakujem pekne

dača

čawte ja sa chem spytat mala som špinavo blond vlasy a potom som si dla palete platinum blond mala som krasne ale potom som si dla hnedu farbu no a potom som zas chcela blond tak som si dala ale chitilo mi to hore do rysava pototm som si nasto dala hnedu a do zlta mi to chitilo poradte mi co si mam dat jaku farbu aby som mala peknu blond ??

lenkaa123456

mozno si kupila zly odtien, alebo si zle tu farbu rozrobila, kedze pises ze si dala len polovicu prasku.a dost zavisi aj od farby vlasov na ktoru si si tu farbu davala

jajal

tak ja som dnes kupila palete super blond a dala som si len polovicu prasku co knej davaju a vlasy mi ostali zlteeeeeeeeeeeeee..takto som nedopadla este s ziadnou farbou uz nikdy ziadnu palete nekupim a to bola ich luxusna rada ,to akoze za viacej penazi sa viacej doj...

kika6666

Ahojte...Ja si vlasy farbím už pomaly asi tretí rok a narobila som s nimi už hočo.na ryšavú som si dávala také višňovo-červené šampóniky zmývateľné..ale skoro sa to vymývalo..aaaa krásna bola aj čierno-višňová...lenže skoro sa to vymylo..stačilo pár umytí a bolo to dole!dole potom prešla na farby..tiež červenú...a tak..rôzne odtiene..a fialovú som mala veľmi rada, k červenej som sa ani nevracala, ale tá fialová ona sa postupne vymyla a nebola taká pekná..proste skoro sa to vymylo a stratilo to ten krásny pôvab, aký malo...potom som chcela skúsiť blond..len asi som si kúpila veľmi svetlú farbu, ktorá mi chytila doryšava, ale tak na spodku bola blond a hore ryšavá..tak o dva dni som sa zafarbila opäť tou istou farbou vlasy, že to už bude úplne blond..no jasné :( ...bolo to ešte viac ryšavé.teraz už viem, že som si mala dať najskôr tmavšiu blond a potom zosvetľovať.a potom som is na to opäť dala fialovú..v decembri som si nafarbila na čierno... nie že by sa mi to nepáčilo, som spokojná..lenže....rada by som teraz skombinovala blond a červenú na poly.... ale je tam tá čierna..tak neviem...aalebo by som si dala fiallovú hore a dole čiernu opäť..no neviem....asi zase to všetko dám na čiernu a bude pokoj! :D a čo sa týka tých farbiem, taak podľa mňa garnier má pekné farby, ale rýchlo sa vymyjú...a čo sa týka baby, tak tie lacné farby si myslím, že vám určite nechytia tak, ako sú na obrázku..ja si radšej kupujem tie drahšie, keĎ si dávam fialovú alebo tak :) ....určite vám chytia super...len nemajte čierne vlasy :D

Magdalena101

ahojte,chcela by som sa spytat, ze ake mate skusenosti s farbou od Loreal Paris casting creme gloss :) mam zafarbene vlasy ciernym samponom ktory uz pekne ide dole a ze ci by mi chytil odtien cokoladovej tak pekne ako ich ma ta baba na tom obrazku :)

luciaaaaaaa

garnier su dobre farby z toho hladiska ze nenicia tak vlasy a su setrnejsie a nesmrdia tak ako pallete. no nevyhoda je ze garnier sa skoro vymyvaju a nechytaju az tak dobre ako palete