Farba garnier

Príspevok v téme: Farba garnier
natasha

Potrebujem poradit, chela by som sa popytat aku mate skusenost s farbou Garnier Nutrisse, chem si ju kupit len neviem aka je, lebo raz som si kupila farbu od Palete a zacali mi z nej vypadavt vlasi no potom som skusila Palete deluxe a ta faba je super ale chcem iny odtien a ten ma iba garnier, nechem zase ryskovat ze mi zacnu vypadavt vlasy. Ake mate skusenosti vy?? prosim poradte. Dakujem

danuska123

ahojte.nemam ani 20 a farbim si vlasy prave garnier alebo palete uz par rokov.a to nie kvoli tomu ze by som chcela ale musim.totiz mam niektore vlasy sedive a nie je ich malo a velmi to vidno uz pri centrimentrovom odrasteni.co mam robit?:(ktore farby mi uplne neznicia vlasky?

nikdygarnier

PREBOHA !!! NIKDY SI UZ NEKUPIM GARNIER FARBU !! DALA SOM SI BLOND POPOLAVA TMAVA A TA CHYTILA ORIGINAL DO GASTANOVA !!! FARBA SAMOTNA ZACALA AJ MIMO VLASOV REAGOVAT DO UPLNE TMAVA AZ DO TMAVOHNEDA-cize nezalezi od farby vlasov, ona chytala aj mimo do tmava-moje vlasy to neovplynili. MOJA REAKCIA PO UMYTI VLASOV BOLA VIAC AKO PRISERNA. NIKDY VIAC TUTO FARBU !!!!!

any23

Ja som síce garnier neskúšala, ale sestra a nebola spokojná. Palette ked už chce niekto používat tak by som radila deluxe, a linde len toľko nebola v tube iná čierna náplň namiesto hnedej, veľa farieb hnedých či stredne hnedých chytá na čierno, to by ti vedela poradiť kaderníčka kedže majú s tým aké také skúsenosti.Čo sa týka loreal sú to super farby s leskom a šetrné k vlasom akurát že hnedé chytajú do červena a ak chcete svetlo hnedú máteryšavý nádych... Ešte palette easy je fayn. Tak len skúšajte, ale najlepšie je sa poradiť s kaderníčkou, zaplatíte viac, ale máte akú takú istotu.

mata

natasha
s farbou od garnier som aj ja velmi spokojna, zijem v anglicku a dam si posielat garnierky zo slovenska, su
fakt dobre a to som vyskusala uz aj
niekolko nasobne drahsie farby, pri
svetkych farbach odtien nevydrzi dlho
ale predsa radsej si castejsie zafarbim
ako keby som uz nemala co farbit a s palette som nespokojna tiez

lindia

Rada by som k vasim skusenostiam pridala svoju. Farbila som si vlasy od 15-ich. Cize asi 8 rokov neustale. Pouzivala som aj Garniere a bola som s nim viac menej spokojna. Ibaze sa mi zdalo, ze nedrzi dlho peknu farbu. Palete mi nevyhovovalo vobec. Navyse sa mi raz stalo, ze namiesto hnedej bola vo vnutri cierna napln a myslela som, ze ma porazi, ked som videla vysledok. To odrastanie... Nechapem ako sa to vobec moze stat. Moje posledne oblubene boli Brilance a maju neskutocne krasne farby. A vydrzali neuveritelne dlho ziarive. Ibaze pozor, tieto farby neskutocne vysusuju vlasy. A tak asi pred rokom a pol som si prestala vlasy farbit uplne a neviem si to vynachvalit. samozrejme, ze som si ich skratila pod usi, lebo ten rozdiel odrastal a uz to bolo skarede. Mam gastanovu farbu a pekne leskle konceky a nechcem vidiet farby az kym si nenajdem prve sediny! Ze som bola tak hlupa a farbila si ich cele roky. Baby, ktore ste mlade, vratte sa k tej svojej farbe a mate po starostiach. Sestra si farbi henou a je nadmieru spokojna. Nenici vlasy, su to v podstate iba bylinky. Ale pravda je, ze to si potom nesmiete farbit zasa normalnou farbou. Treba sa rozhodnut. A este jeden zazrak, ktory si neviem vynachvalit - ak mate vlasy, ktore lietaju a maju sklon ku krepovitosti - Gliss Kur (Hair Repair) a z tej rady este taky olejovy sprej s lotosoveho kvetu(presny nazov teraz neviem) Papapa :)))

1iva

Ja zasadne pouzivam len tu znacku farby, lebo mam velmi jemne vlasy a predtym mi tiez vypadavali a teraz je uz vsetko ok.........odporucam a vydrzi ozaj dlho a ma krasne odtiene

ivonecka

no ja mam vyskusane vsetky mozne farby ale vyhovuju mi palette a teraz loreal skusala som aj garnier ale su to sa mi zda prirodne farby ako hena co farbia do cervena odtie´ne a potom sa nedaju dobre stiahnut alebo prekrit tymi chemickymi ako je palete alebo loreal neviem ja som z garnier farbou spokojna nebola ale so samponmi na suche vlasi a s balzamom velmi mozem povedat ze loreal farby a palete su najlepsie mam vyskusane blond tmave aj cervene odtiene

livka

tak ja mam zasa inu skusenost,mala som farbu Garnier,z ktorej ma strasne skrabala pokozka hlavy,robili sa mi lupiny a vlasy som mala totalne zelektrizovane.Farbu som nakoniec asi po polroku vymenila za Pallete PCN s ktorou som uplne spokojna.Ono je to rozdielne,treba skusat!!!

natasha

Matulka :) pekne dakujem za radu. Aj ja mam jemne vasy, uf to je teda snimi roboty,sak sama vies.Ano, po Palete mi casom farba zisla a vlasy boli take no take unavene, ale to som si vysvetlovala tym, ze som sa predtym farbila na blond a teraz som si na tie blon vlasy dala rysavu a to sa postupne vymyva.Bola som spokojna len s tym, ze mi nevypadavaju vlasy, s tou farbou az tak moc nie xi xi Dakujem, dakujem, zajtra idem kupovat xixi

matulka

ahoj Natasha! S farbou Garnier Nutrisse mam dost dobre skusenosti, pouzivam ju dost dlho a vlasy mi vôbec nevypadavaju. Po nafarbeni nie su poskodene, nelamu sa a ani sa nestiepia. Som velmi spokojna, pretoze mam dost jemne vlasy a farba Garnier Nutrisse mi nenici vlasy. Odporucam ti ju, budes s nou urcite spokojna. Taktiez velmi setrna farba je Decore od Welly :) a Palette ti vseobecne neodporucam pouzivat, pretoze po castom pouzivani vlasy vyzeraju unavene, znicene a bez lesku. Palete som pouzivala pol roka a ver mi, moja kadernicka mala co robit, aby mi dala vlasy zase do normalu :) Kazde 4 dni som si musela kvôli nekvalitnym farbam Palette robit vlasove masky... Vela stastia vo farbeni so znackou Garnier :)