Kto sa ku mne pridá na dietu od noveho roka?Mam odskusanu dietku

zuzic

jaj...no praveze ja sa neviem vzdat tej myslienky ze som skareda a ako som schudla pat kil odvtedy uz nic...a tak sa snazim...no pokusim sa vyrovnat teda a mozno to pojde..lebo moj sposob chudnutia zlyhal tak hladam nieco dalsie:) no vdaka mozno vyskusam a teraz cez vianoce sa mi to zda take priatelnejsie ako vselijake diety kde si ani nemozem ustipnut z vianocneho jedla:))) urcite vyskusam!

sesika: detto

wewusa

zizuc

tak dnes som nemala v robote obed tak som to mala ine, ale napriklad vcera rano makovku s maslom a medom, obed kuraci rezen zo zemiakmi, ale len polovicnu porciu a na veceru som si dala trochu zemiakovej omacky, ale inokedy veceru mam zemlu so sunkou, jogurt, detsku vyzivu, co dom da. dnes som mala na ranajky rohlik s maslom, potom bebe a obed som nemala tak som si dala olovrant zemlu s pomazankou... vela vela vody, cajov, dzusy... ale ked chces zacat chudnut, tak zacni v hlave :) fakt, ja som tomu neverila ale ked som sa pozerala do zrkadla a nadavala si jaka som tlsta tak ani gram dole a to som aj cvicila, ale ked som si teraz povedala ze no co vyzeram dobre a pekna som a moze to tak byt, tak kila sa uz hybu. mam 54kg a mala som 61kg

zuzic

waw wewusa zneje to super:) a to fakt len mensie porcie? aj sladke a bez nejakeho sportu? a ak sa mozem spytat kolko si vazila predtym a potom? a nemohla by si mi napisat co si dneska jedla? len tak pre info:)

sharon stone

Sesinka,bud tak kolegialna,daj aj pre nas ostatné tu dietu,nemusis predsa posielat kazdej zvlast, v čom spočiva ta dieta...rada sa pridam aj ja..pekný den!a dakujem vopred za vsetky,čo chceme dat dole nejaké to kilečko...

wewusa

vacsinou nejaku tycinku, kofila deli, alebo tie kinder, alebo dve tri kocky cokolady... davam si doobeda, to este cez dens tihnem spalit... ale ked mam aj vecer chut tak si dam jeden bebe alebo taku nejaku susienku... hlavne to nejem s pocitm ze pre boha z tohoto urcite priberiem

sade8

wewusa
to je super, drzim palce, to je jedina sympaticka odpoved co som citala v tomto fore, jest vsetko ale s mierou.
a chcem sa ta spytat pises ze jes aj kazdy den sladke - tak ze kolko z toho sladkeho zjes?

wewusa

aj ja mam recept na chudnutie... davat si pozor na to kolko jem.. za dva mesiace som dala dole 7kg a nie s cielom chudnut, ale spravit nieco pre svoje telo, mensie porcie, viac ovocia a zeleniny, sladke si doprajem aj kazdy den, nehladujem, ked som hladna dam si kludne aj o 11 vecer... ale vzdy si dam pozor na velkost porcie, naco zjest tri knedle ked staci jeden a pol... a vecer nejem uz varene jedlo ale len zemlu alebo chlieb... chudnut treba zacat v hlave a podla mna nie podla planu, to je len moj nazor lebo uz som nie raz drzala dietu ze o 8,00 si das suchar a platok sunky o 10,00 si das to a to a tak dalej a dole neslo ani kilo, a to som vydrzala veelmi dlho, takze povedat si vyzeram super, moje kila navyse sa mi pacia ale viem sa s nimi rozlucit... a este dodam, netrapim sa vo fitku ani nikde, maximalne ze chodim po schodoch, ale inak mam sedave zamestnanie takze pohybu vela nemam... ale drzim vam palce, ja sa citim teraz po schudnuti super, tak to prajem aj vam