Predčasná ejakulácia

Golisová

DavidMolcan, sú aj lepšie mastičky ako tá, čo tu spomínaš. Pozri porovnanie na stránke -odkaz odstránený- . Najlepšie hodnotená a najvýhodnejšia vychádza Lovely Lovers.

re1

Mám tento istý problém, kedy sa urobím hneď po vniknutí, avšak už som prestriedal viacero partneriek a riešim to spôsobom akým som sa ešte nikdy nedočítal, že to niekto rieši. Proste sa urobím a pokračujem, zatiaľ mi vždy stál penis, asi 1min. je to nepríjemné, no lepšie ako by sa to mala partnerka dozvedieť. Počul už niekto o podobnom riešení... a partnerka to nikdy nezistila, teda aspoň si myslím...

ezekiel

Po dlhych rokoch trapenia a hladania riesenia na tento zakerny problem som konecne nasiel nieco, co ozaj funguje. Minul som nesmierne vela penazi na rozne doplnky, tabletky, metody, ebooky... Nakoniec som natrafil na jedno forum, kde muzi trpiaci predcasnou ejakulaciou prispievaju svojimi skusenostami. Vacsine pomohol liek Tramadol. Tak som ho vyskusal a mozem vyhlasit, ze naozaj pomaha. Davka a casovanie je individualne, mne zabera 100mg cca 4-5 hodin pred sexom. Tu je link na vyskum, ktory potvrdzuje ucinky tramadolu: -odkaz odstránený-

Tramadol je na predpis, takze mozete skusit vytlacit ten vyskum a ukazat ho vasmu lekarovi, nech vam ho predpise. Ja som si tramadol objednal z Anglicka. Momentalne sa to neda, lebo tam prijali novy zakon na regulaciu tramadolu, ale o par tyzdnov sa uz bude dat objednat.

Golisová

Na predčasnú ejakuláciu existuje veľa nefunkčných prípravkov. osobne neodporúčam mastičky, ktoré majú len dočasné efekt (ale väčšinou žiadny.)

Lepšie je zamerať sa na riešenie problému, nie na potláčanie príznakov. Napríklad Vimax pomáha vyriešiť problém s predčasnou ejakuláciou dlhodobo. Pozrite si recenziu tu -odkaz odstránený- .

Ak máte ale krátku uzdičku, tak vám nepomôžu žiadne prípravky. Musíte zájsť za odborníkom a podstúpiť ambulantný zákrok, ktorý všetko vyrieši.

laci123321

zdravim, aj ja som mal problem s predcasnou ejakulaciou vydrzal som mozno 2mix max co je tragicke tak som tiez patral ze co by mohlo pomoct a skusil som vselico az nakonec som niekde nasiel taku vodicku menom lad lotion neviem presne stranku ale mail na predajcu je s.shop@atlas.sk takze ak mate zaujem treba mu napisat ze oco mate zujem nikdy nebol ziaden problem je mozne sa aj osobne stretnut no a k veci tu vodicku si natriete na zalud nechate posobit 15min a potom umijete a mozte ist navec treba skusit proste nic zato nedate no 12e dokopy to stoji ale za tie peniaze ten pocit stoji ze frajerka nechape co sa svami stalo z 2min sa stalo 20min vasniveho sexu inak normalneho aj viac jak pol hodinu:)staci mu len napisat a on vam da blizsie info urcite :)

šiška

no ja som mala jednu takú skúsenosť s vtedajším priateľom, že sa počas sexu rýchlo spravil, ale potom sa aj znovu rýchlo vzrušil, takže sme znovu mohli pokračovať.a za celú noc mal takto 5 krát ejakuláciu...Vie mi niekto poradiť či to môže spôsobiť nedostatok sexu????

egres250

ak to robite s gumou:
durex performa su kondomy napustene latkou ktora oddiali ejakulaciu o celkom dost. ja si ich doma radsej ani nedavam :-D

ak bez gumy:
existuje krem na oddialenie ejakulacie, vola sa RHINO, maju ho v kazdom sexshope a stoji asi 20 eur, existuje aj v spreji, vola sa rovnako.

nudzove riesenie:
dva kondomy na seba...

typ

Pozdravujem Vás páni.
Určite skúšate všeličo.
Ak môžem pridať svoju dobrú skúsenosť a odporúčať www.bioba.ic.cz

Mne to pomohlo.

Josto

Zdravím Páni, mám ten istý problém. Sme s mojou priateľkou už dobrý rok a pamätám na časy kedy som vydržal aj 30-40 minút. Avšak raz dávnejšie som mal s partnerkou nechránený styk a asi sa mi natrhla uzdička alebo sám neviem ale penis mi krvácal a na dotyk ma dosť bolel. Odvtedy vydržím tak do 1 minúty. Dosť ma to vzalo a naštvalo, no našťastie mám chápavú a dobrú partnerku ale mňa to štve že ju už nedokážem normálne spraviť. Neviete mi niekto poradiť? Či mám zájsť k urológovi alebo niečo iný robiť s tým, lebo zasa nechcem to hneď riešiť chirurgicky lebo sa za to aj dosť platí, díki moc!

dnuavon

podla mňa za rýchlu ejakulaciu môže vysoká teplota vo vagine, aspon mna vzrušuje práve to teplo, je zaujimave že v ženskej riťke sa neviem urobit lebo je tam ovela chladnejšie, riešte to zniženim teploty