Nespavost

Príspevok v téme: Nespavost
cokoladka898

ako na nespavost?co som vysadila lieky nemozem spat. zaspim ledva a tazko aj o pol tretej a neskor. v noci sa ale nebudim je to dobry spanok len spim niekolko hodin nemozem si dovolit dlho vyspavat chodim do roboty. k liekom co som vysadila sa vratit nechcem aj ked viem ze by mi to asi pomohlo, ale uz som sa dlho napchavala chemikaliami a teraz chcem byt cista aj ked na srdiecko lieky brat musim. co mam teda robit?

rehacka

tak z kavy som nespavala aj ja. a to som zvykla pit len jednu. uplne som ju obmedzila a cuduj sa svete, spim ovela lepsie aj rychlejsie zaspavam. cize nieco na tom asi bude.

alexaja

no inak co tak pozorujem, tak fakt ze kazdy druhy clovek ma momentalne problemy so spankom. dve-tri kavy denne spravia svoje podla mna :) ale tak to nie je len kavou, to je aj zivotnym stylom, neustalym pozeranim do mobilu a tak dalej.

chryzantenka

teraz maju novinku na vitarian. sk cbd s melatoninom, jednu flasticku uz akurat douzivavam a zda sa mi lepsi ako to obycajne, hlavne na spanok

chryzantenka

dobre pomahaju aj cbd kvapky pre mna, rychlejsie zaspim a v noci sa vobec nebudim ako predtym, uzivam ich uz dlhsie,kupujem si 30 % s konopnym olejom pod jazyk od vitariana

DI DI DI

Neviem si predstaviť že ma trápi podobný problém, preto odporúčam nebrať to na ľahkú váhu bold.sk ved rozhodne to nie je nič príjemné

majo.pk

Ahojte,

tiež som nemohol spávať a to dosť dlhú dobu. Ja som skúšal aj lieky na spanie ale to podľa mňa môže viesť len k tomu, že si človek vypestuje závislosť. Teraz je to u mňa už dlhšiu dobu dobre a len sem tam raz za mesiac, niekedy ani to nie sa mi stane, že nespím.

Mne pomohlo tože som užíval čaj z lubovníka bodkovaného, predávajú ho aj v lekárni ale ja som mal nazbierané a nasušené. Ale skôr ako ho začnete brať tak si pozrite niekde na internete ako dlho ho môžete užívať lebo sa mi zdá, že by sa nemal moc dlho ja som ho asi mesiac bral vždy večer som si spravil pol litrového džbánu. a potom som spal jak zabitý ale dôležité je najprv si o ňom pozisťovať všetky informácie.

Držím palce a dúfam, že Vám moja skúsenosť pomôže.

Marek468

Moja babka mala problémy s nespavosťou.

Stále mala plytký spánok a ráno sa budila nevyspatá.

Kúpili sme jej tento produkt a odvetedy nemá už žiadne problémy a hlboký spánok.

www.youtube.com