Nespavost

Príspevok v téme: Nespavost
cokoladka898

ako na nespavost?co som vysadila lieky nemozem spat. zaspim ledva a tazko aj o pol tretej a neskor. v noci sa ale nebudim je to dobry spanok len spim niekolko hodin nemozem si dovolit dlho vyspavat chodim do roboty. k liekom co som vysadila sa vratit nechcem aj ked viem ze by mi to asi pomohlo, ale uz som sa dlho napchavala chemikaliami a teraz chcem byt cista aj ked na srdiecko lieky brat musim. co mam teda robit?

cokoladka898

mala som blbu noc.musela som si volat zachranku ale uz je dobre.spala som konecne par hodin navyse ako doteraz

elaain

nespavostou som trpela aj pred porodom, teraz som 5 mesiacov po porode a stale dojcim, dcera sa vsak stale budi v noci a dost casto si vyzaduje pozornost vrieskanim. naucit ju na pestovanie nechcem ale kym sa ukludni ja sa tak preberiem ze je po spanku. ked potom mam cez den konecne klud a chcem si zdriemnut tak sa nedari, trva to niekedy hodinu aj dve kym sa mi zacne chciet spat a to sa uz zasa zobudi dieta a je dospane. takto to taham uz niekolko tyzdnov, spim maximalne 4 hodiny denne a nemozem si pomoct liekami prave kvoly tomu dojceniu, stupnuje sa to do nervozity a hadok. potrebujem radu ako by som mohla uplne vypnut ako na povel ale bezne dostupne prostriedky ako napriklad medovka s medom, alebo teple mlieko pred spanim na mna nezaberaju. unavena som viac ako dost, ved ked si vecer lahnem tak zaspim niekedy do5 minut, ale po prvom prebudeni je to uz zufale, hlavne ked to stupnuje plac dietata.

Denz

coko- si ale jedno uvedom.....sama si ich vysadila este pred uplnym vyzdravenim...

sama si ich ukoncila sposobom,ktory sa nesmie.....znizuju sa davky postupne....

sama vidis,ze spanok je zly...nasledok depresie......

citis sa fajn???....
ak si myslis,ze si zdrava len z toho dovodu......fajn.

cokoladka898

dobra rada...myslis ze brat dozivotne lieky kvoli niecomu na co som sa uz vyliecila?brala som tie lieky dost dlhu dobu a viem posudit ci som v psychickej pohode alebo nepohode. som fit az na tu nespavost.nechcem si zle

cokoladka898

tak zbezne som to pozrela je to nejake poradenstvo psychologocke a ostatne. co si mam presne precitat...
ja uz fakt nemam depky, inak by som lieky nevysadila