Ako narásť?

domcicicici

ahojte!!! Volam sa dominika mam 15 rokov a moja vyska je 154 cm , ale chcela by som este vyrast aspon do 170 cm lenze moja mamina ma 157cm a moj ocino ma 188 cm .. myslite si ze to mozem dosiahnut este dako !!! pomozte mi co mam preto robit ..........Ako sa stravovat ?? a cim sa stravovat ?? sport atd...!?!?!!! DAKUJEM VAM !!! :P

Ady

Na ničom.Výška zaleži na genoch ktoré si zdedila po rodičoch.Ja mam otca ktory ma 185 cm...jeho vyšku so zdedil lebo mam tiež 15 a meriam 178-179 cm.A človek rastie až do 21 rokov.Takže sa neboj narastieš ešte,ale tieš si zapametaj že to zaleži aj podla výšky tvojich rodičov,stravy,pohybu a pod.

diare

ja som si spomenula,co nam kedysi hovoril trener na basketbale.
Treba ist skoro spat a radsej rano skor vstat. Vraj to suvisi s nejakymi hormonami,ktore sa viac vytvaraju niekedy do pol noci. Co vy nato? Je na tom nieco pravdy,alebo trener nechcel aby smesa flakali po nociach.

M4rek

neviem co tu riesite ved 165cm je priemerna vyska zeny,nie ste trosku namyslene...?pozri te sa na ludi schudobnych statov tam nemaju co jest ani strechu nad hlavou!!!mali by ste sa zamysliet nad sebou a dakovat bohu ze co vam dal!!!!!

aluska

ere to si len namyslas ze ti pomohol zinok
mala si len na to predispoziciu..niekto musi byt najvyssi
.to by potom bolo velmi lahke pre malych ludi aby vyrastli

ere

aj zinok pomaha pri raste, sama som ho uzivala,a som najvysia od sestier
pochopitelne ryby,spenat a zdrava strava
od toho sa odraza -aj schopnosti cloveka,na akej strave vyrastal