Chlpy: áno alebo nie?!

skodafa

a ked sa mozem opytat kolko mas rokov? a mas pravdu vobec si s tym nerob starosti urcite si takto spokojna ako si aj bez toho aby si si kazdy den holila susku nohy a podpazusie ... ja za seba mozem povedat ze mi to vobec neprekaza su ovela podstatnejsie veci ako chlpky ...

Apoónia

Tak jasné že som bola, ešte pred tým, ako som s tým začala :D
A mám plno iných starostí, ako sa zaťažovať s tým či sa mám vyholiť alebo nie, takže hej, viac menej zastávam tvoj názor, aj keď každý sme iný, a všetci to robíme inak a všetko je dobré, pretože nám to vyhovuje... :)

skodafa

Apolónia : vidim ze zastavas mojh nazor ... takze tebe sa velmi nechce holit a myslim si ze sa nemas ua co hanbit ked nie si oholena a to podpazusie moj nazor je ze je to vsetko o hygiene a nie o tom poteni ... a dole susku si holis iba boky a bola si aj tak ze si sa vobec?

Apolónia

No tak ďakujem, som rada za toľko prejavených názorov, konečne niekto normálne a slušne odpovedá v téme :)
Ja musím uznať, som z tých čo sú lenivejšie, a veľakrát sa mi ani nechce, ale už ked mám z toho zlý pocit tak sa oholím, teda myslím teraz ako nohy, inak podpazušie vždy, ale to skôr z dôvodu lebo mi to pripadá že ked je zarastené tak sa tam zachytáva pot a je to nepríjemné a udržuje sa tam aj zápach ... čo sa týka intímnych oblastí tie len po stranách holím, inak nie, neviem, mne to takto vyhovuje, raz som si ju oholila a pripadala som si divne, proste čudný pocit... ale možno ak to bude môj budúci partner vyžadovať, tak sa obetujem... ale to je zasa o inom .. ešte raz vĎaka :)

skodafa1

alzbee : hmm tak to musela byt velmi krasna ... taka neupravena ... a co si vlastne mala ? to si si ju potom ani v lete neholila nie ... ani po bokoch? ked nejdes na plavaren tak si ich neoholis aj mesiac?

skodafa1

hmm tak to musela byt velmi krasna ... taka neupravena ... a co si vlastne mala ? to si si ju potom ani v lete neholila nie ... ani po bokoch? ked nejdes na plavaren tak si ich neoholis aj mesiac?

alzbee

skodafa1: veru tak, celych 9mesiacov som ju nechala na pokoji :D a to, ze zanedbavam nohy v zime znamena, ze si ich oholim iba vo vynimocnych pripadoch, ako napr. ked idem na plavaren:))

skodafa1

alzbee : takze iba susku si si nemohla holit no za tych 9 mes. si sa jej vobec dotkla ani neholila? a co znamena ze nohy zanedbavas ???

skodafa1

to netvrdim ani ja ze sa nema holit ... v lete je to uplne jasne ale v zime moze byt zarastena ... to vsak moj nazor ... a napr. ja zase poznam baby ktorym to vobec nerobi problem a nezakladaju si na tom ci su uplne na pasik atd. ...

alzbee

skodafa1: susku som si nemohla holit :-/ mala som to zakazane koznou, lebo ta pliaga, ktoru som mala sa roznasala aj ziletkou...a inak si podpazusie holim stale, no napriklad nohy takto v zime, ked nemam priatela dost zanedbavam :D