Clip in pričesky

inanitka

ivka 23 presne tak maš pravdu,isť radšej priamo do parochnoveho studia....
cappy vôbec to neškodí tvojim vlaskom,lebo clip in su ako sponky čiže iba zacvakneš a je to,žiadne obavy....

cappy

ja by som chcela vediet, ze ked si kupujete tie pricesky, neskodia sa tym vlasy vase vlastne? nelamu sa, alebo nieco take?..lebo predlzovanie a zahustenie v kadernictve je aj drahe a aj to skodi vlastnym vlasom..a kedze nechcem si poskodit aj tie co este mam, zaujimalo by ma, ci s tymi vasimi clip-in nemate problemy...

Ivka23

Ja som si kúpila clip-in cez net, všade píšu, že sú 100% ľudské vlasy ale pritom je vnich namiešané veľa umelých. takže zbytočne vyhodených 80 eur. Radčšej zájsť do parochnového štúdia alebo do obchodu s vlasovou kozmetikou a kúpiť si ich tam, máte záruku že sú skutočno pravé ja som za svoje 50 cm dala 150 eur ale tieto sú naozaj kvalitné......

dara452

Macka a z ktorej stranky si objednavala tie vlasky, lebo uvazujem aj ja, rozmyslam nad tymi z vlasky.sk. A este jedna vec baby ake mate dlzky tych clip vlaskov, ja mam svoje vlasy po ramena, myslite ze mi budu stacit tie 38 cm?

Macka30

Ahoj kočky, ja som si kupila clip vlasky cez net,a som velmi spokojná farbu mi trafili uplne presne kedze som poslala svoju fotku aké mam presne ,a stale si treba obiednat odtien z akou si farbite vlasy. Mam az 10 kusovu sadu su husté takze použivam len 8 kusou.Určite su ovela lacnejsie.Ak by mal niektto zaujem napíste mi na mail stupel09@azet.sk znama obiednava z Anglicka 1OO% ludské vlasy za super cenni.UZ sme predali vela sád a velmi szu spokojné.

michajela

ahojte všetky, ktoré túžite po krásnych vláskoch...

Objednala som si z in- vlasky, perfektná cena, rýchle doručenie, ja mám čierne, preto nebol problém v odtieni..obj. som prirodzenú čiernu,k mojim farbeným však nesadla, čo mi netrklo:-))) tak som ich zafarbila presne tou, čo si farbím a výsledok je super!!!

kamoška má z kaderníctva a veru rozdiel v hustote či kvalite nevidím:-)))

KETINKA držia super, sú tam také pukačky, nepadá to určite, už som ich aj natáčala, fénovala.. nosím ich aj vypnuté aj rozpustené..

češem ich normálnym hrebeňom, len trošku opatrnejšie, mám ich cca 2 mesiace a som spokojná, len banujem, že som ich nemala skôr a nerobila parádu v lete:-)))

na každej stránke je pri cene aj váha, orientujte sa aj podľa toho, videla som už aj 60-70cm, zdá sa mi to dlhé... sama mám síce 160cm výšku a vlásky 38cm skoro po pás:-)))

veľa šťastia pri výbere:-)))

inanitka

ja byť vami si cez net nekupujem,a to preto lebo po prvé: nemusíte sa trafiť do vašej farby a po druhé: sú síce lacnejšie ale to preto lebo je v balení polovica z toho keby si ich kupite v parochňovom obchde,dve kamošky si ich kupili cez net a jedna bola sklamaná z tých pár riedkych pramienkov čo jej poslali a tá druhá mala taký istý problém a k tomu sa ešte netrafila do svoje farby,lebo na obrazovke vyzerajú ináč a v skutočnosti uplne inak.tak ak vam je luto 4-5 tisícok za naozaj krásne vlasy obetovať si to radšej ani tie z netu za lákavú cenu nekupujte,ak nechcete potom lutovať.

papaja

michajela

ja mam tiez teraz taky vlnity cop pricesok a je krasny,umele vlasy tak dlho asi nevydrzi ale clovek sa citi uplne inak,vsak?
tiez som mala aj clip in vlasy z pravych ludskych a dali sa v pohode farbit aj natacat a nikto si nic nevsimol,teda az na to,ze mi akosi zazracne rychlo narastli vlasy :)
len starostlivost o ne je trochu ine kafe,z vl.skusenosti odporucam nikdy nepodstrihnut lebo potom tie konce zacnu vypadat hrozne a hlavne opatrne rozcesavat,su na to aj special.hrebene vraj