Clip in pričesky

ketinka

Michajela: A na akej stranke si ich objednavala ak možem vediet?? Aj ja nad nimi uvažujem,je fakt pravda že to nie je ani moc vidiet že nie su tvoje??A fakt držia na hlave a nespadnu???

michajela

Bibba...ahoj, ja som veľmi dlho túžila po krásnych dlhých vlasoch, svoje mám tak po lopatky. Kamarátka si kúpila clipy v kaderníctve za šialenú cenu, ktorú som nebola ochotná investovať. Kúpila som si len umelý dlhý cop a robila parádu:-))) bol ale dosť lesklý.. časom sa mi pomotal, vyhodila, kúpila druhý, takto som fungovala rok. Teraz mám už 2 mesiace klipy, kúpené cez net za skvelú cenu a som spokojná, vlasy môžem mať rozpustené, vyčesané, kto ma nepozná, nevie, že sú len kúpené. Nenosím ich denne, zafarbila som si ich farbou, čo používam, lebo som si kúpila prirodzenú čiernu a nepasovala k mojej zafarbenej, vlásky to prežili:-))) Mám dĺžku 38 cm a úplne stačí, mám ich skoro po pás. Najväčší obdivovateľ je môj syn, je nadšený. Moje vlasy to znášajú dobre, len večer pri skladaní buď opatrná, aby si sa neťahala..normálne ich umývam šampónom, ktorý bežne používam, balzam, aj som ich fénovala. Po použití ich vyčešem a uložím do skrine xi xi, prečo si nespraviť radosť a byť krásna?? veľa šťastia.. kúp neoľutuješ:-)))