Prečo ešte nespíte?

dobra vila

ojka, velky trt! :-/ Ja viem, ze aspon dve hodinky pred spanim by sa nemalo cvicit, ale nedodrzujem to. A som taka nocna sova, milujem to ticho, kliiiidek navokol :D. Len je sranda, ked treba skoro vstavat :-/. Ked som mavala skolu rano, tak som vstavala o piatej a este o druhej som bola hore...tri hodinky spanku, no senza...teraz si dovolim uz aj 6 hodin spanku, wow :D. A ked nevstavam, no nechci vediet...lahnem o tretej a vstanem o 11-tej :-/, co je zas iba 7 hodin, cize nic moc...ale 11 hodin, je 11 hodin :-/.
P.S: a tiez mam bolave kolienko, prave :((

ojka

ja rozmýšlam, či sa mi vobec oplatí ísť ešte spať ((-: ale už cítim,že by som aj chcela, len čo, ked sa nedá....
to hej, mna tu človek nevidí často, ale ked už som tu raz za čas, tak poriadne (;
a čo máš zajtra/dnes na plane, ked ideš tak pohodovať?

bingham

Ale fungujem...fungujem....zase nie som hore takto vzdy....zajtra mam viac pohodky...., ale nahodou som sa sem kukol....a co to nevidim :)))

ojka

a to potom cez den nefunguješ? (;
ja? klasika, nemôžem spať, vravím si, že sa aspon unudím učením k spanku, ale čuduj sa svete nezabera to... (((-:ja a moje bolavé kolená sme nezmar (: