Prečo ešte nespíte?

Maoam

Slnecnica no asi...:-/
Ale tak to su nemecke ceny :D a Merkelova rada navysi, aby sme platili este viac, vsakze.
Niekto tu Energiewende musi predsa zacashovat.
Mnohe firmy a podniky poziadali o ulavy na cene el. energie a hadajte, komu da stat toto zaplatit? OBCANOM :D.
Vesele, ze?

Inak neviem kto tu bol nedavno chory, ale ja som od vikendu schytala take prechladnutie, ze az. Nechapem, idu byt horucavy a mne tecie z nosa, skriabe ma v krku.......krize ma bolia.

slnecnica

Ona sa škerí stále, škoda že jej zobrali francúzkeho parťáka:-)
Lost a čo ti bráni vrátiť sa k starým technológiám?

slnecnica

Napájaš celé mesto, čo? :-) Ja platím o 10€ viac a bývam v rodinnom dome. Keď som bývala sama, na byte, platila som 12€:-)

Maoam

80e/mesiac a som velmi setrny clovek co sa energie tyka a to budem mat urcite zasa nedoplatok, hoci sa to vkuse navysuje, no teraz ale hlasili rapidne zvysenie tak to neviem, to asi radsej hned zaplatim mes. vopred dakych 130e nech nezazijem koncom roka soky

lost

ani nie, ale vsetko vela zerie :)

ale skor ma serie ten samsung, asi ho vyhodim :) blba technika, stara nokia 3310 je best

slnecnica

Som sa chcela spýtať Maoam, ale vidíš lost, myslím furt na teba:-))
30€ na mesiac v byte je dosť, mávaš preplatky?

Maoam

jj, nam dnes zasa nahlasili rapidne zdrazenie el. energie.....uz teraz platim 80e a to je minibyt s tv a pc...nechapem, to ako co budem platit dvojnasobok zanedlho ci co