Prečo ešte nespíte?

ojka.

inko, ani nevieš, jak si mal potešila, že som ťa tým potešila (((:
s dobrým pocitom na duši môžem odkráčať do kupelne :D
keby čosi, tak sa pýtaj, ja rada pomáham, keď viem a môžem (;

*inko

ojkaaaaaa :) presne to co si mi sem hodila je to prave orechove...ja mam predmet o rizikach, takze toto je velmi fajn ze su tam vsetky pekne spomenute..dakujem ti moc :)))) ach ojka, ty moj andel

ojka.

inko, ale ty to chceš ohľadne asi všetko toho Baselu, že?
lebo my to máme väčšinou z toho právneho hľadiska a účtovného (:

ojka.

inko, nooooo, tie opravné položky všeobecne? alebo ako? Čo sa týka slovenskej právnej úpravy - najmä účtovania, tak to nájdeš v Postupoch účtovania .... (ak by si chcela hodím ti link)
čo sa týka dôvodov na vytvorenie OP a stanovenie ich výšky, tak pár strán je v Analýze účtovnej závierky (aj to by som ti vedela posunúť tú knihu elektronicky (-:O )
a k tej ne/očakávanej strate, ma napadla táto jedna teta od nás, tak hádžem link
www.fhi.sk
neviem inak, k čomu to potrebuješ, tak neviem akým smerom sa mám zamerať aj pri tých OP (-:O

*inko

ojka, este jedna vec...vy ste nahodou nemali na niektorom predmety rozobranu kapitalovu primeranost v ramci Basel III. ? alebo opravne polozky, ocakavana a neocakavana strata? uh...nemas k tomu nejaky matros? :D

lost

jajka001_

a tusim boli aj pripady, ked musel podnit platit za hudbu aj v pripade, ak si to naspieval sam majitel podniku :)
ale neviem ci je to len fama, alebo realita..

ojka.

inko ((: zaujímavé prihody so susedmi ((: tak teda utekaj, pekný zvyšok večera prajem...
jajka, istého času som také čosi zaregistrovala... nuž, podnikatelia to majú ťažké....
lost, tak ja si idem "zaspievať" teraz, kým ma zasa v kupelni niekto neobehne...
kapánek skôr, ale už bude len veget potom (:

*inko

suseda nad nami stale dava nieco
raz som sa nastvala, a ked som bola sama tak som pustila velmi nahlas prave hrajucu pesnicku v radiu, tusim rihanna to bola...
a potom som len zacula ako si ju mlada nad nami vysele dalsiu hodinu vyspevovala :)
no dobre, zdrham, uz bolo dost na dnes :) caute

jajka001_

neviem ci ste si vsimli ze vdaka tym autorskym pravam je problem pustat muziku v podnikoch, oni musia platit nejaku sumu za to