Prečo ešte nespíte?

lost

inko, no ja ani neviem, gembling je sranda :) hlavne ked mam dobre karty a na nich dobre peniaze :) (napr mesacny plat? :D) no ale v skutocnom take divodiny zas nerobim :)
a uprimne, ak by som isiel do vegas, tak by som stavil max $100 a koniec.. ak vyhram, bolo mi to sudene, ak nie tak nie.. (alebo mozno menej)
i ked je to adrenalin :)
malokto pochopi.. (tak isto ako malokto chape zmysel jazdy dookola v rychlom aute na okruhu, alebo mozno aj drogy, vsetko ma svoje caro a zabavu :) )

lenze nie, USA robi blbosti, napr vypina megaupload.com atd :) cize zacinaju blbnust, no a aj kurz eura ide viemekam..

cize mam teraz pochybosti, ci by som do USA vycestoval.. A vegas je prave v USA :)

i ked su aj ine vegas-like konciny..

hovorim.. je nahovno ze som sa narodil tak neskoro.. skoda ze nie tak, ze teraz by som mal 45 .. (tj. uz odzite) ..

mohol by som mat za sebou krasne casy s lamborghiny , vegas, pravu USA, atd.. (teraz nam to kazdy len zakazuje, hovada..)

ale nie, idem len na lyze na par dni..

ojka

inko, nooo, ja mám v pondelok z toho písomnú, v stredu by som sa mala dozvedieť, či som ju urobila a potom mám hneď aj ustnu.... to je taká komplikejdíd skúška, to aby človeka len šlak trafil, aby si čistým svedomím nemohol spávať......
ale noboj, doteraz si nevyletela zo žiadnej, tak nevyletíš ani teraz (:
noooo, však ja mjúzik stále pustenú, a popri tom sa ehm, vzdelávam :D ešte mi trošku ostalo toho, čo som si chcela prejsť, až potom bude oddych (:
och, ja neviem prečo, stále si myslím, že je dnes sobota ((:

*inko

ojka ale no len aby to nebolo tak ze z najlahsej skusky vyletim
v pondelok to mam, myslim ze aj ty si vravela ze vtedy mas poslednu, takze dneska si makala< ja len tak na 50 % dokonca popri telke som si to citala, je mi to fakt podozrive
tak uz oddychuj, vyloz nozky, zapni mjuzik zavri oci a relaxuj

*inko

ja viem, tam mozes mat na sebe hocico:)
takze vegas lost? :D ty stale niecim prekvapis :))
ale pamatam si, ze tie konciny ta tusim dost lakaju aj v reale, ze?

ojka

inko, to je super, že budeš mať takú "lajtíkovú" skúšku, aspoň budeš menej stresovať (: však kedy to máš? pondelok-utorok?
oneee, mne ide už hlava prasknuť, to bude ffffiaskooooo, super..... už asi nevládzem na dnes, ale svedomie mi nedovolí prestať.... hm, čo s tým? :D
super, lost sa ide ženiiiiiiiiiiiiiť.... potom pošli fotky zamilovaného páru ((: