Prečo ešte nespíte?

*inko

:D mozno raz rektor vyda nejake opravnenie nazerat studentkam pod sukne aby sa odhalili pripadne tahaky :D

no tak si zaklopme, nas nic len tak lahko nezlomi, vsak? :))

ojka.

moja jedna spolužiačka tiež rada nosievala na skúšky suknu, tak okolo kolien, ale ona si celé nohy/stehná oblepila ťahákmi a prilepila lepiacou páskou :D a raz sa vyučujúcemu z dalo, že tam má ťahák, ale to vieš, nemôže povedať babe, že slečna, vyhrňte si suknu :D len jej kázal postaviť sa a ked nič nespadlo, tak ju poslal písať dalej :D
nooo, tak doteraz ked som musela po schodoch, tak som cupitala len po jednom, na každom som mala medzizastávku pekne :D
nie, zlomené som nikdy nič nemala a dúfam, že to pri tom aj ostane, ale pri mne človek nikdy nevie (-:O všakže....

*inko

coze, a to len teraz? :D a doteraz si ako chodila po schodoch? :D noo, tak blahozelam, nech ti to vydrzi co najdlhsie hehehee :))
a mal si uz niekedy nieco zlomene? ja nikdy a to som si nikde nedavala pozor kam som liezla

*inko

ojka ale ja nenosim hanbate sukne, tato je ozaj decentna :D ved nemozem ist ako trhan sklban :)
ano ustna je to :D

jaasne vyfinti sa, vies ale, ze take sukne maju vyhody pri pisomkach? :D spoluziacka si zvykla zospodu prispendlit tahaky, a potom iba ohrnula suknu a pisala a pisala a pisala... ale ja by som na to asi nemala "gule"

ojka.

inko, sa ti musím inak pochváliť, už viem chodiť po schodoch ((:
dole to ide síce kapánek ťažšie ešte, ale už sa pomaly ale isto dostávam do formy (-:O

ojka.

tak sukieeenku, heeej? to je ustna? pán guverner sa poteší :D
ja sa možno tiež vyfintím, no a čo, však posledná skuša, možno :D
moja spolubývajúca je taká istá, ona ked zaspáva, tak vždy musí pri tom pozerať nejaký film, serial v NB a pri tom zaspava, zaspí, film skončí, ona sa na chviľku prebudí, povypína to, ale ona spí i ďalej :D

*inko

ale cez skuskove by aj bola chut na spanok, nie? :))
ale toto mi vysvetli ojka, pozeram film, aj ma celkom zaujima, ale v 90% pripadoch zaspim, alebo zaspavam, akonahle film skonci a ulozim sa do postele, mam kukadla take ciperne akoby som sa prave zobudila :D
a potom si frajer mysli, ze ten spanok pocas filmu iba hram :D

6 stupnov, fuha sak to je teplucko stale, dam si sukienku na skusku :D

ojka.

inko, noooo, tak zajtra a aj v pondelok tu má byť cca ešte tých 6 stupnov, a až potom sa má ochladiť...
aaa dakujeeem, ja ti budem tiež silno držať palce, nech sa všetko zdarí.... možno tie otazky majú byť len také kratke a jednoduché, že aby vás netrápili :D

zena.sme.sk
že jaký dobrý a zaujímavý článok ((: že : "Nespavosť. Najčastejšie ľudské trápenie"

*inko

ma byt teplo? a nie prave naopak? hmmm... skoda ze sa to roztopi
tuto zimu som este ani raz nemala ciapku na hlave :)

*inko

mozno toho neviem viac, tieto materialy su dost strucne, neviem posudit, kolko je toho co neviem :D teda..chapes :D
napr. ze senzitivita/ dva vzorce a dve vety k tomu povedal na prednaske, joj, igem googlit

aa tak o dvanastej budem silno drzat palce :)